Jsem jaká jsem

27. září 2009 v 20:32 | Rikki |  O nás...

Mám pocit, že jsem si vybrala debilní den na to, jaká jsem, ale co ...


Dlouho po mně Leila chce charakteristiku mé osoby a já to dost dlouho posouvám. Sama nevím proč. Jaká jsem ? Jsem člověk, který už má něco za sebou, i když je mu pouhých 16 let. Člověk, který není jako mazlící medvídek. Člověk, který nepoznal co je to láska. Mám jen jednu jedinou kámarádku a přitom si někdy říkám, že nemám žádnou nebo, že nemůžu mít nějákou kamarádku. Ano je to Monkey, dívka , které říkám vše a přitom taky ne.
Dívka, která zažila vše se mnou a přitom nic. Dívka, která mi důvěřuje a při tom by neměla…

Samotná moje osobnost? Nedůvěřuju lidem, nepřipouštím si lidi k tělu. Nesvěřuju se každému co mě trápí co mně bolí, čeho se bojím , na co mám myšlenky, co jsme udělala či chci udělat. Svoje pocity nedávám na jevo, mám je v hluboko v sobě a propouštím je jen buď v povídkách či ve tmě, kde mně nikdo nevidí neslyší. Mám pocit, že mi nikdo nerozumí správně, že doopravdy neví jaká jsem. Že mně nikdo asik nepochopí..Proto jsem možná taková , přetvařující se, dělat, že jsem tvrdá,ale opak je pravdou. Jsem výbušná jako C4.
Nejsem hodná holka, jsem hajzl, velká mrcha, jak mi ráda někdy říká Monkey. A má pravdu jsem. Svět je taky takový a pokud chce člověk přežít, tak se musí přizpůsobit nebo nepřežije. Není růžový , ale černý.
Sice jsou nějaké světla místa, a já to vím, ale nejsem schopna je vidět. NEJSEM schopna je využít či se podívat co se skrývá za nimi.
Nevěřím slibům, protože je to jen slovo, které nic neznamená. Ataky je nedávám.

Mé sny? Mám jich několik. Jeden je raálný, ale zbytek , jen sny. Hrát na klavír a housle, dostat se do armády a lítat vysoko v mracích. Udělat si veterinu a mít Monkey blízko sebe. Vím sice , že to nebude možné, ale co sen můžu mít..I když je sen, který se nestane reálem.
Veterina - miluju zvířata. Vše jim můžete říct a oni vás poslouchají, a nikomu nic neřeknou. JSTE JEN VY A ONI. Nic víc. A tak ví, že ten tenhle jediný by snad mohl vyjít...

Koníčky, záliby ? Pár se jich najde. Jsou to zvířata, Leila. Knihy. Notebooku a fanfiction na Anime. Samozřejmě taky Anime o sobě samém. Můj největší koníček je střelba z nebezpečných, ale nádherných zbraní, sbírání patron, fotbal a volejbal. A taky Hudba, která provází každý můj den, vždy sluchátka na sobě, či poslouchání nahlas.

Moje motto: Smrt je lehká mírumilovná. Život je těžší.

To je vše, Doufám, že to stačí a že bude Leila spokojená. Přeji vám ať se vám líbí na našem blogu …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama