Je to stejný

14. prosince 2009 v 19:38 | Bumblebee |  Rikki
Ahojky,
Tak zase po dlouhé době něco píšu. Řeknu vám, je to děs. Jak začít?? No asi nejdřív tím obrázkem . Proč tu je?? Hodně často si ho čtu, protože se mi hodně líbí a je dost pravdivý. K tomu jsem dlouho neviděla Monkey a moc se mi po ní stýská .Ráda bych za ní šla, ale chci, aby měla klid a odpočinula si a hlavně se uzdravila .To je pro mně nejdůležitější.
Jinak co já? Pořád to stejný. Jít do školy, kde se člověk pořád učí , pak zas domů něco pojím a pak jdu se učit. Řeknu vám teď se šprtám i několik hodin. Pak si udělat svačinu svoje povinnosti a jít hajat. A nebo místo učení spím, jak jsem unavená a vyčerpaná. A pak vůbec nic neumím a na mé štěstí si mně vytáhne učitel na ústní zkoušení, za kterého jsem naštěstí vyvázla s 2-. A to bylo tak tak, už jsme to viděla bledě.
Ale co to by nebyl náš milující a hodný učitel chemie a fyziky. ÁÁáááá uškrtit ho je málo!!!
Granát na něj.
No, ale jinak mám na vás dotaz: Pokud chcete zde nějáký film, který chcete vidět, tak mi to napište a já se ho pokusím najít online , aby jste se na něj koukli, protože ne každý se dívá na to co my s Monkey( že Monkey, na čem jsme vyrůstali :D)
Takže asi tak nějak. No nic Končím moc mně toho nenapdá co bych mohla napsat, protože každý den je stejný bez vyjímky . Ale co takovej je život. Měj te se . Tento týden jsem určitě hodím nějáké obrázky a písničky. Tak se máte na co těšit :0). Zatím Bumblebee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama