Unavená aneb chci pracovat

3. prosince 2009 v 21:35 | Bumblebee |  Rikki
Tak , jak pak se máte?? Já teda nic moc. Cítím se strašně unavená. Nestíhám se ani naučit, áááá CHCI PRÁZDNINY!!!
Už mně nebaví ty žvásty a další kecy, že teď je to pro nás důležité, ale že ten nápor musí být, ale ať jdou k čertu, kdo se má pořád všechno učit, opisovat, uvažovat. Není jak jít dát si kafe , přijít do třídy, vysvětlit látku a jít na WC, a pak zase znovu. ONI SE NIC UČIT NEMUSÍ!!!
Řeknu vám, těším se až budu pracovat. Sice rodiče furt naříkaj, ale za to lepší robota, než někde sedět poslouchat žvásty a další pípoviny, za které mám chuť vraždit!!!!
No konečně jsem se někde vyřvala :-).
Jinak dneska a včera jsme psali SCIA a musím se pochválit. Myslela jsem si, že dopadnu hůř a hle v ajině, jsem byla mezi prvních pěti a z matiky mám co jsem vypočítala příklady( a že taky byly těžké jak cip). Jsem vypočítala patnáct příkladu z třicetidvou - tuším. Ale na to jak teď v matice plavu(budu ráda, když to dám na tu dvojku), tak jsem pyšná, že jsem tolik vypracovala, ještě sice nwm, jak jsem se umístila v matice, češtině a OSP,ale i tak doufám, že to půjde aspoň tak dobře , jak u té ajiny. No jinak co new?
1.Závidím Monkey, že viděla New Moon, potvůrko.
2 .Zítra jsem doma, ptž máme ve škole Mikuláše a na mně nezbyla role(za což vážně moc díky) a tak jsem doma než , abych je tam někde pozorovala z dálky. Jen ať si to třída užije. Když se do toho tolik všichni cpou. Nechápu co na tom všichni vidí- je to otrava!!!! Kdyby jste to viděli, tak se asi pochčijete smíchy. Drsný.
3. Jinak mého psa - Šmudlu což je Bišonek Frisé, je ostříhaný. Hehehe, nemá už tu srst a já ho nemusím tolik kartáčovat, ale viditelně je mu zima, což mu nezávidím. U nás mrzne jak... a mi ani mikina , deka, hrubé ponožky a k tomu suprověhorký čaj(zase jsme u čaje :D:D) nestačí!! Áááááá je ze mně kostka ledu!!
4. No jinak včera jsme měla velmi těžkou noc. Chytl mně záchvat a já jsem začala šíleně kašlat. Nesnáším, když chytnu záchvat v noci, kdy psím jak pařez a nevzbudí mně ani motorovka u ucha.
Nemohla jsem ani dýchat a pak jsem hned letěla na záchod a vše bylo venku , celé mé jídlo za celý den. K tomu jsem nemohla popadnout dech a Bumblebee omdlela, kde ji pak našla mamka a odnesla do peřin(pořád nechápu jak mně mohla utáhnout!??!). Později jsem se konečně probrala celá čistá a pravidelně dýchala, vedel mně mé "drogy" alias tabletky. Po té jsme si lehla , přitriskla ke kočce a usnula. A hle co se nestalo Bee byla tak stranšně unavená z toho záchvatu, že vypla budík, otočila se na druhou stranu a spinkala dál. Pak jsem se probudila a hle bylo 6:45 , pááni málem mi ten bud odjel do dalekých končin.
No už moooc kecám a protahuju. Stejnak budu končit. Blíží se mi Kriminálka Las Vegas a já se na ni moooooc těším.
Takže čauvec a držím vám palečky , ve škole ať vám vše suprově dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama