Patrony osudu

4. dubna 2010 v 20:48 | Monkey |  Patrony osudu
S Bee jsme se rozhodly napsat společnou povídku. Jelikož Diary Bloody Hope prochází rekonstrukcí a všechno domýšlím a Bee se věnuje svému projektu potřebujeme také jiné světy a odreágování. Tahle povídka a vůbec její nápad nás chytl obě a proto jsme se rozhodly jí psát společně. Snad se bude líbit :-)

Patrony osudu
Název: Patrony osudu
Autor: Monkey a Bumblebee
Žánr: Realita, mafie
Kategorie: tajemné/psychologické/akční/depresivní/realita/lehce historické
Postavy:
Upozornění:
U částí kde to bude potřeba dáme upozornění
Poznámka autora: Píšeme jí spoolu tak snad se zalíbí :-)
Děj:
Noční obloha zalitá kouřem z komínů a cigaret v ústech. Rozbité láhve s alkoholem válející se na zemi pod nohama. Třísky z rozbitých židlí praskající pod každým krokem. Patrony vylétávají z kouřících zbraní a střelci si nemohou dovolit minout cíl. Už dávno nežijí ti, kteří by měli být živí a naopak žijí ti, co měli být pod zemí. Pod maskou krásného, seriózního a luxusního města se skrývá jedno z nejhorších podsvětí. A to se teď bouří. Nastává převrat. Láska už dávno neexistuje, přátelství prohrálo nelehkou bitvu s nenávistí, i samotné city prohrály a nikdo nevěří, že kdy existovali. Základy lidstva, samotná pravda se stala pouhou iluzí a lží.
Nikdo už nikomu nevěří. Každý žije sám pro sebe a sám za sebe. Staré auta rozfoukávají prach na ulicích. Slavné mrakodrapy a architektonické skvosty dnešní doby jsou jen nereálnými nákresy inženýrů. Naopak tehdy slavné mosty, tunely či silnice se dnes už dávno plaví po řece zapomenutí. Teď se přesuneme do roku 1931, do podsvětí NewYorku, kde vše ovládá jedině organizace zvaná mafie.
>>>Chci si jí přečíst<<<


KAPITOLY: I; II; III; IV; V; VI; VII; VII; IX; X; XI; XII; XIII; XIV; XV
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaori Kaori | Web | 6. dubna 2010 v 14:38 | Reagovat

Uf... moc informací na tak malej odstaveček a můj mozek se převařil! TT.TT xDD Jinak se těším,až to rozjedete a... DBH mě fakt mrzí T.T x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama