Patrony osudu - Kompletní postavy

21. dubna 2010 v 20:33 | Monkey |  Patrony osudu
Keira Darling
KEIRA DARLING
Věk: 20
Specializace: specializuje se na střelné zbraně
Životní sen: najít vraha svých rodičů, pomstít se
Keira je hlavní postavou celé trilogie Patrony osudu. Je od smrti svých rodičů velmi nedůvěřivá a cholerická. Nerada dává najevo své city. Věří ve spravedlnost, je čestná a spravedlivá. Za přátele, které pustí svým "štítem" by i umřela. Vyniká ve schopnosti se hned po "svém výbuchu" zklidnit. Je inteligentní a závažná rozhodnutí si důkladně promyslí. Patří k mafii Darling. Keira si nejraději dělá věci po svém. Spousta lidí si o ní myslí, že je namyšlená, protože to její obličej vždy vyzařuje. Má ráda samotu. Ráda získává informace a nesnáší, když jí lidé lžou. Tráví čas pozorování rušné ulice z klidu svého pokoje.
Connie Spenser
CONNIE SPENSER
Věk: 18
Specializace: novinařina, dostane se některá místa bez zpozorování
Životní sen: Napsat skvělý článek o mafii a polici a tím také prorazit v novinařině
Connie působí na první pohled jako andílek. Stejně se i chová. Je velmi okouzlující a většinou nevnímá tvrdou realitu. JE optimistka se silnou vůlí, za svým snem si stojí a je schopna obětovat vše, aby byla v novinařině dobrý a "prorazila". Naopak je hodně naivní a důvěřuje každému, kdo se v její blízkosti nachází. Také nerada něco dělá, s výjimkou psaní svých článků. Miluje balet, divadlo a zvířata. Naopak nenávidí bulvární noviny a ponižování.

Maia Moor
MAIA MOOR
Věk: 23
Specializace: specializuje se na převleky, v práci pak na profesi špión
Životní sen: dostat mafii na mříže
Maia pracuje jako policistka v New Yorku. Chová obrovskou zášť k mafii a všechno ve svém životě podřizuje svému snu a to dostat mafii za mříže. Je přesvědčená, že se jí to jednou podaří. Maia obecně nemá v lásce všechny lidi. Nejraději pracuje sama a velmi nerada prohrává. Nenávidí porušování pravidel, snílky a lidi co nevidí realitu. Má ráda střelné zbraně a samotu. Je těžký cholerik a často jedná pod zuřivostí a vztekem. Je výbušná a nerada ukazuje city. Perfekcionalistka, co si jde tvrdě za svým. Nesnese, když jí někdo poroučí.
Melody Morgan
MELODY MORGAN
Věk: 20
Specializace: jedy
Životní sen: Opustit mafii a začít nový život mimo podsvětí New Yorku
Melody je tichá dívka co si myslí svoje, ale nahlas nic neřekne. Je velký strašpytel a nemá ráda tmu. Naopak ráda maluje a poslouchá klavírní hudbu. Ráda leží ve svém pokoji v sídle mafie a má ráda tmavé barvy. Melody patří k mafii, ale nikdy k ní nechtěla patřit. Sní o lepším životě daleko od New Yorku. Ví ale, že nikoho krom mafie nemá a tak v ní dál zůstává. Ctí autority a když jí někdo něco přikáže, okamžitě to splní bez připomínek.


Elena Spenser
ELENA SPENSER
Věk: 27
Specializace: Právník v oboru vražd
Životní sen: zajistit, aby se měla Connie co nejlépe do konce života
Elena je realistka a ví že bez práce nejsou koláče. Nikdy neměla pletky s mafií a působí jako právník. Nad všechno na světě miluje svoji mladší sestru Connie, se kterou i bydlí. Je na ní velmi poutána a snaží se splnit Connie každé přání. Tvrdě pracuje, aby se mohla postarat o svou mladší sestru, která si stojí za svým snem. Trpí novinařinu, kterou Connie tak miluje a snaží se jí podporovat. Ale nenávidí, když se Connie plete do nebezpečných věcí. Je skutečně rozčílená, když se dozví, že Connie zkoumá mafii. Elena je velký spáč a nedůvěřuje nikomu krom své mladší sestry.
Susan SunnyDay
SUSAN SUNNYDAY
Věk: 22
Specializace: získávání informací, manipulace s ostatními lidmi, přesvědčování
Životní sen: Ovládnout celou mafii (jak mafii Darling, tak mafii Dawison)
Susan je velmi inteligentní a má logické uvažování. Je velký systematik a vše si řádně promyslí, než udělá další kroky. Ovšem taky je hodně krutá a ráda lže. Dokázala by zradit, a jak se zdá nemá nikoho v lásce. Nenávidí, když je bezmocná a nemůže nic dělat. Nemá ráda autority, a když musí poslechnout a podvolit se rozkazům. Naopak ráda má nad všemi převahu a ráda ostatní ponižuje. Umí klamat tělem, a proto ráda ostatní ovládá. Patří k mafii Darling a je kamarádkou Keiry.


Bertrand Dawison
BERTRAND DAWISON
Věk: 55
Specializace: mučení
Životní sen: porazit a zabít Christophera Darlinga
Bertrand je vůdce mafie Dawison a ta je konkurenční mafií mafii Darling. Obě sídlí v New Yorku a smrtelně se nenávidějí. Bertrand má velmi osobité metody ve vedení mafie a je hodně krutý. Za každý špatně odvedený úkol nechává useknout prst tomu, kdo to zkazil. Nenávidí, když mu někdo odporuje nebo ho neposlechne. Nenávidí, když ho někdo zradí. Je cílevědomí a vždy dostane to, co chce. Je velkou autoritou a nadevše miluje svoji dceru. Přesto je cholerik a ve vzteku rád ničí věci.


Christopher Darling
CHRISTOPHER DARLING
Věk: 35
Specializace: střelné zbraně
Životní sen: dožít v klidu svůj život a stále rozrůstat svou mafii
Christopher je vůdce mafie Darling. Nenávidí svého konkurenta Bertranda. Miluje svoji rodinu a je velký perfekcionalista. Nenávidí praktiky jeho konkurenta včetně usekávání prstů. Má rád cigarety. Alkohol, a když ho všichni poslouchají tak, jak mají. Nenávidí novináře a neposlušnost. Je cholerik a ve vzteku ničí věci.

Damien Wiliams
DAMIEN WILIAMS
Věk:21
Specializace: Manipulace s lidmi
Životní sen: Dostat harém vlastních holek
Damien je velmi krásný muž. Navíc je vtipný a inteligentní. Přesto je vypočítavý a hodně se přetvařuje. Jak se zdá má kamenné srdce a nenašel se ještě nikdo, koho by měl aspoň trošičku rád. Miluje cigarety, alkohol a holky. Má rád nezávislost a chce si užívat. Nenávidí, když ho někdo uráží a rozpálí ho do běla odmítnutí. Nemá ráda, když musí poslouchat a nemá rád plněné misí.
Erick Johnson
ERICK JOHNSON
Věk: 26
Specializace: dedukce
Životní sen: světový mír bez násilí
Erick je mírumilovný policista. Je společenský a umí dělat i to, co ho nebaví. Naopak je stydlivý, rozpačitý, nervózní, tichý a poslušný. Není moc průbojný a neprosazuje svoje názory. Když se ho někdo zeptá na otázku, ohledně toho co našel za stopy v případu, začíná koktat a mnout si prsty. Miluje svoji práci a nemá rád násilí. Z krve se mu dělá špatně a má na ni fobii. Nenávidí, když musí vystřelit na člověka.
Gerard Johnson
GERARD JOHNSON
Věk: 30
Specializace: zabíjení, střelné zbraně
Životní sen: život bez problémů
Gerard je rozvážný, klidný muž. Je chladný a vypočítavý. Má rád zabíjení, mučení a střelné zbraně. Neustále kouří a miluje nože. Nenávidí čekání, a když nejde vše podle plánu. Když nemá dostatek peněz je nervózní. Nenávidí svého bratra Matta Johnosona a svého bratra Ericka Johnsona. Patří k mafii Dawison a nemá rád svého šéfa.

Matthew Johnson
MATTHEW JOHNSON - MATT
Věk: 21
Specializace: nože
Životní sen: najít spřízněnou duši
Matt je čestný a spravedlivý. Drží se pravidel a poslechne když mu někdo něco přikáže, ale udělá si úkol po svém. Je velký bordelář a flegmatik. Všude chodí pozdě, a přesto je netrpělivý. Nenávidí svého bratra Gerarda Johnsona a špióny. Má rád spolupráci a nenávidí, když musí pracovat sám. Patří k mafii Darling.Gustav Hamilton
GUSTAV HAMILTON
Věk:
25
Specializace:
Špión
Životní sen:
… (zatím žádný nemá, později vypluje na povrch)
Gustav je zmanipulovatelný člověk se smyslem pro humor. Má city a nebojí se ukázat například náklonnost. Nenávidí cigarety a rád si z někoho dělá srandu. Patří k mafii Darling.
Jason Smith
JASON SMITH
Věk: 38
Specializace: vydírání
Životní sen: být co nejvíce mocný
Jason je vysoko postavený právník. Je čestný a nemění předem dohodnutá pravidla- Na druhou stranu využívá druhé ve svůj prospěch a touží po moci. Nenávidí slabost a bezmocnost. Je to gambler a miluje peníze a alkohol. Nenávidí, když s emu něco nepovede, nebo nejde vše podle plánu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama