Červenec 2010

Jak strávit prázky? Jak jinak než s nejlepší kamarádkou!!!

14. července 2010 v 9:38 | Bumblebee |  Rikki
Mnau
Ahojky!! Jak se máte?
Tak jelikož jsem fakt mrcha, tak jsem vám ani nepopřála pěkné prázdniny , takže to napravuju =  NÁDHERNÉ PRÁZKY!!!! Doufám, že si je užíváte, protože my s Monkey rozhodně nemarníme. Sice tenhle týden máme pauzu páč jsme si už potřebovali na chvilku od sebe odpočinout :D:D:D:D:D. Ale jinak pááááááááááááááááni není nic lepšího než být s nej kamarádkou venku celý den, dělat kraviny a smát se až vás bolí břicho. Nakonec den završíte tím, že zalezete do stanu, kde další dvě hodiny se smějete a brečíte a točíte videa, při kterých  hehehe *smích je málé slovo* řvete  na celé kolo až na vás vyletí rodiče. Noooo nejsou to skvělé prázky???
Snažím se jich užívat ,jak nejvíc to jde.  Jinak ruka už je v pořádku . Ale já tomu teda moc nevěřím páč mě bolí, jak čert, když ji  víc použiju či na ni přitalčím při uklízení nebo při jiných činnostech. Áááááá štve mně to ráda bych si zašla na volejbal(nejlépe na beach)  a zahrála jsi , jak nejvíc by šlo, ale kdo to má riskovat??? Dám do toho svoji oblíbenou sílu a dup ruka zas v ****  to nee, díky, ale přes ty vedra vážně nechci mít zase sádru bleee děsná představa :D:D:D:D. Heh doufám, že už jste byly ve vodě *zamyšlené výraz* tohle  je dost blbá věta, když jsou taková vedra :D, ale co už. Já byla jen v řece. Stavím hráz + vyhlubuju , aby se tam dalo víc zaplavat a hle  moje práce jde vidět, Hned je tam větší hloubka  a kouske si i zaplavete no ni? Jenom doufám, že nepojedou vodáci, bo mi hráz zase strhnou kurňa drát, kdo to má furt stavět asi tam dám velký transparent :"TADY NEJEZĎETE . JE TU HRÁZ A POKUD BOJEDETE DÁL  OSLOVÍ VÁS KULOMET. MUUHHAAA!!" jo dokážu si to představit, i jak tam lezu na ty stromy radši v plavkách, kdybych měla sleťed to té vody , jak vážu na větev. Ááááá skvělá předstva ........................... Do  smradlavého dračího zubu to není možné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Končím jdu dělat ten tranpsarent páč mi tátik právě řekl, že někdy o prázkách jedou právě vodáci. Ááááá já ´je  fakt kilnu muuhhhaa Ola! Mějte se pěkně  a drž te mi palce ať nesletím  Díkes a zase někdy tady!!!