Srpen 2010

Divy přírody

21. srpna 2010 v 23:08 | Rikky |  Rikki - Povídky
Achoj, tak tohle vzniklo, když byly bouřky . Bylo to neskutečné a vzalo mi to dech. Takže ať se Vám tohle  líbí.
Divy přírody

Pictures

15. srpna 2010 v 12:08 | Leila |  Obrázky
Obrázky, které sice nejsou našeho díla, ale strašně se nám líbili a tak je sem dáme...


Mým osudem je život dát a ne brát

10. srpna 2010 v 22:14 | Bumblebee |  Rikki
Avatar
Ahoj!
Po dlouhé době opět něco píšu, ale bude to dost krátké.
Dneska jsem byla na jednom z mých mnoha e-mailů.Tam jsem narazila od kamrádky , kterou jsem viděla  naposledy v 6. třídě a to jsem ji potkala v lázních, kde měla své problémy a já své.
A tak jsem  z radosti otevřela a hle na co jsem nenarazila. Celý den jsem nad tím přemýšlela a až teď jsem se to odvážila dodívat na konec. Řeknu vám bulela jsem u toho, jak želva. Hned ze dvou důvodů.
1. Jak to ti lidé dělají, jak dokáži přežít, že jsou to jejich příbzní, kdo je motivuje, kdo je povzbuzuje jít dál. Neodbočit na blbou odbočku, že jsou jako stražní andělé, které nad nimi bdí i v nejpozdnějších hodinách.
A 2.?? Jak jsme tady psala dostala jsem se na veterinární školu, ale tohle nebyl můj sen největší. Můj největší sen je být v armádě. Lítat či být mariňák. Ano , tenhle potrhlý člověk jako jsem já má slabost pro tohle, ale věděla jsem, že tam by nevzali ani za milión let. Kvůli mojemu zdraví, kvůli mojí váze, kvůli blbých kolen, ale člověk se nevzdává, přece jen od toho sny jsou, ale teď po tom videu jsem si uvědomila, že je to možná fajn, že tam nejsem. Představa odloučení a možnosti, že je neuvidím dlouho či možná nikdy celkem dost bolí, i když mně často štvou. A kdybych se vrátila a oni by tak na mně čekali a řekli :"I miss you." tak nevím zda bych měla odvahu zase je opustit, otočit se k  nim zády. Nevím... bože zas tu něco plácám.... Prostě mě to video dostalo a já si jen uvědomila, že pokud existuje něco jako je ten "Bůh" či nějáká vyšší vývojová inteligence a ti mi dali ty problémy, které z části mám a díky nim si nemůžu splnit ten největší sen, tak jim  z poloviny děkuju a z poloviny jim nádávám, ale asi hlavně děkuju, protože ty, které miluju a na kterých mi záleží ty bych stratit nechtěla..... Možná proto mám tu veterinu, protože asi můj osud je život dát a ne brát....
Tady vám dám i to video. Možná, že pak tohle kecání pochopíte nevím... Vemte si kapesník já potřebovala!!


Blade 2 - recenze

6. srpna 2010 v 22:04 | Riky |  Movies
Blade 2
Žánr: Horor/Akční
Natočen: 2002
Režie: Guillermo De Toro
Obsah: Je-li svět ohrožen novým a ještě smrtonosnějším druhem superupírů. Z nich mají strach samotní upíři víc než z Blade (Wesley Snipes). Proto ho poprosí o pomoc,protože vědí, že sami je zahubit nedokážou.Jeho rádce Whistler (Kris Kristofferson), který byl zajat upíry, a kteří ho proměnili na upíra, ale díky Blade se z toho dostal. Oba musí spojit síly s elitním týmem bojovníků "Bloodpack", kteří byly vycvičen na zabití Blade. Proto to mezi nimi hodně skřípe. Aby bylo zastaveno krveprolití, musejí být zuřiví zloduchové za každou cenu zničeni. Napětí, ohromující efekty, bojové umění a především elektrizující Wesley Snipes opět v roli z původní kultovní klasiky "Blade".
Můj názor: Tak jako první díl tak i druhý je něco, ale musím uznat, že dvojka je podle mně lepší. Nevím, možná je to tím , že bojové scény jsou více propracovanější i děj  je více obsáhly než v jedničce. Avšak někomu se to může zdát naopak :D.
Ukázka z filmu


Blade - recenze

6. srpna 2010 v 21:49 | Riky |  Movies
Blade

Žánr: akční thriller
Natočen: 1998
Režie: Stephen Dorff
Obsah:  Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí. Jejichž záměrem je vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem (Stephen Dorff) a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského. Avšak není na to sám. Pomáhu mu Whistler(Kris Kristofferson) či doktorka Karen (N´Bushe Wright), která se neprávem zapletla mezi upíry .
Můj názor: Film se mi vždy hodně líbil. Měl děj, vtip a nikdy jste se  u něho nenudili. Často si ho pouštím. Hercům role seděly. Kdo neviděl rozhodně doporučuju.

Ukázka z filmu


Knihy na které jsme hodily oko a dokonce přečetly

2. srpna 2010 v 23:13 Books
Seznam knih, které jsme přečetly. Knihy budou zařeny podle toho, kdy jsme je přečetly. Před tímto dnem (24.4.2011) byly řazeny podle abecedy, proto jejich datum přečtení není známo. U každé knížky najdete i autora, kdybyste se chtěli inspirovat a hodnocení.

Filmy co jsme shlédly

2. srpna 2010 v 23:10 Když žijem se zájem
Malý, ale stále se rozrůstající seznam filmů, co naše očka shlédly. Někdy to byly filmy úctyhodné a velmi chválihodné a někdy měly trochu jinou kvalitu. Někdy jsme se nudily, někdy jsme se zasmály a někdy pobrečely. Emoce k filmům patří.
A tohle je takový malý seznam filmů, které jsme shlédly.
Do 24.4.2011 byly filmy řazeny podle abecedy. Od tohoto data jsou řazeny podle data shlédnutí. Filmy shlédnuté do tohoto data se nepodařilo zařadit. U kžadého filmu bude i naše hodnocení od 1 do 10, kdy 1 je patos a 10, film života.
Pokud se u filmu nachází plakát, odkazuje jméno filmu na recenzi ve zvláštním článku.
Filmy, které shlédla Leila jsou označeny třemi čárkami ( --- )
Filmy, které shlédla Rikki jsou označeny třemi tečkami (...)
Filmy, které jsme shlédly obě jsou označeny třemi hvězdičkami (***)