Mým osudem je život dát a ne brát

10. srpna 2010 v 22:14 | Bumblebee |  Rikki
Avatar
Ahoj!
Po dlouhé době opět něco píšu, ale bude to dost krátké.
Dneska jsem byla na jednom z mých mnoha e-mailů.Tam jsem narazila od kamrádky , kterou jsem viděla  naposledy v 6. třídě a to jsem ji potkala v lázních, kde měla své problémy a já své.
A tak jsem  z radosti otevřela a hle na co jsem nenarazila. Celý den jsem nad tím přemýšlela a až teď jsem se to odvážila dodívat na konec. Řeknu vám bulela jsem u toho, jak želva. Hned ze dvou důvodů.
1. Jak to ti lidé dělají, jak dokáži přežít, že jsou to jejich příbzní, kdo je motivuje, kdo je povzbuzuje jít dál. Neodbočit na blbou odbočku, že jsou jako stražní andělé, které nad nimi bdí i v nejpozdnějších hodinách.
A 2.?? Jak jsme tady psala dostala jsem se na veterinární školu, ale tohle nebyl můj sen největší. Můj největší sen je být v armádě. Lítat či být mariňák. Ano , tenhle potrhlý člověk jako jsem já má slabost pro tohle, ale věděla jsem, že tam by nevzali ani za milión let. Kvůli mojemu zdraví, kvůli mojí váze, kvůli blbých kolen, ale člověk se nevzdává, přece jen od toho sny jsou, ale teď po tom videu jsem si uvědomila, že je to možná fajn, že tam nejsem. Představa odloučení a možnosti, že je neuvidím dlouho či možná nikdy celkem dost bolí, i když mně často štvou. A kdybych se vrátila a oni by tak na mně čekali a řekli :"I miss you." tak nevím zda bych měla odvahu zase je opustit, otočit se k  nim zády. Nevím... bože zas tu něco plácám.... Prostě mě to video dostalo a já si jen uvědomila, že pokud existuje něco jako je ten "Bůh" či nějáká vyšší vývojová inteligence a ti mi dali ty problémy, které z části mám a díky nim si nemůžu splnit ten největší sen, tak jim  z poloviny děkuju a z poloviny jim nádávám, ale asi hlavně děkuju, protože ty, které miluju a na kterých mi záleží ty bych stratit nechtěla..... Možná proto mám tu veterinu, protože asi můj osud je život dát a ne brát....
Tady vám dám i to video. Možná, že pak tohle kecání pochopíte nevím... Vemte si kapesník já potřebovala!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama