Říjen 2010

Dva velké šoky

21. října 2010 v 22:41 | Rikky |  Rikki
Avatar
 Ahojky.
Omlouvám se, ale na pozdravy jsem nikdy nebyla. Vždy kývnu hlavou a nebo jen zvednu ruku, aby věděli, že jsem slyšela a taktéž taky odpovím, ale zvedat v téhle chvíli hlavu či mávnout na noťásek, asi by bylo na hlavu. Ale o tomhle asi psát dneska nebudu , i když ... bylo by to velmi zajiamvé téma :D.
Kde začít? Asi začnu tam, kde bych měla začít. Dlouho jsemt u nic nepsala, ale tak to chodí  nová škola, nové tempo,nové problémy atd. mohla bych pokračovat, ale vy určitě tohle znáte. Jakmile tohle všechno začalo,tak jsem pochopila, že svět je hodně obrovskej a já jsem z něho neviděla ani tu čtvrtinu. A když přijedete domů, tak si myslíte, že tohle všechno - škola, lidi, učitelé, pokoj na intu byl jen sen a před vámi stojí realita. A pak nastane neděle a vy jedete. Nevím , jak vy, kteří dojíždí , ale já mám asi tak pět možností, kdy můžu sednout na vlak a jet domů, jak sladké to jest pokušení, ale bohužel  či bohudík nevím, jak bych to doma vysvětlila, že jsem přijela. Jop to by bylo zajimavé, ale to jsem zase odbočila z tématu.  A tak to jde den co den, měsíc po měsící a vám to pak začne docházet. A právě tahle chvíle u mně nastala. Všechno mi dochází, že realita je jak doma, ale i cesta ke škole a průběh  v ní. Proto asi nestíhám vše co bych chtěla stíhat. Všechno se to na mně lepí - tlačí , ale o tomhle jsem mluvit nechtěla.
Leila mně přepadla, že chce pomoct s povídkou na děj(jak to tu už psala) a díky tomu mi te´d krásný bílí tygr jménem Tora(japonsky tygr) pěkně leží na stole. A tak jsem se na něj dívala a hle zase mně něco napadlo. Ano povídka, která má velmi stručný děj, ale bude se psát až za dlouho, protože mám(e) větší projekty, které se musí dodělat, ale aspoň děj více promyslím nehledě na to, že nemám promyšlené vůbec postavy což bez postav to asik nepůjde :D. Tak to je první bod a byl ještě jeden, ale co v něm bylo......
Joooo už vím.
Druhý bod je, že začnu doplňovat plemena psů. Ve škole je stříháme, takže získávám  nové vědomosti, takže myslím, že je čas je doplňovat. Taky se vrhnu na knihy a filmy, které jsem viděla, když jsem teď doma , protože mám angínu(ale už je to o moooc lepší).
Dneska mně zažil šok. Jeden byl menší a druhý obrovský. První byl ve hře. Jestli hrajete hru Nostale(ona 16- nátiletá holka, tohle hraje :D), tak mně dneska tak naštvala(raději to nebudu rozepisovat, protože bych zase něco rozbila) ano, Rikky je tohohle schopna, ale to se dozvíte v mém profilu, který musím udělat(Ach Leilo, že tě to profilování, tak baví(?), da-li se to tak říct, musím to teď dělat, taky, ptž to vypadá blbě). A druhý ten obrovskej šok mně čekal, když mi zapípal mobil(což jsme se divila, ptž můj mobilek, mi dává pomaloučku, ale jistě goodbye, harant jeden), že mi Leila napsala, že je v nemocnici, prý ji budou dělat nějáký testy, ale jsem z toho celá nesvá. Co mi napsala a jak to je, vám psát nebudu, protože jak ji znám, tak to napíše úplně sama semhle,tak ji nebudu kazit to potěšení, se s váma o tom podělit. No prostě se těším až ji uvidím v tom jejím úža klobouku, který naprosto žeru(Potvoro :P) a jak ji obejmu a budu vědět, že je už v poho.
Zatraceně už aby to bylo. Idu dodívám se na díl Černý anděl a Hvězné brány Alantis a jdu spát. Zítra skoro stávám jdu se psem ven v 8:00 ráno, ať se vyběhá a pak jdu uklízet barák a jo mimochodem máme doma nové balkóny( i když ještě nejsou dodělané) a okna. To zas bude bordela a já to musím všechno uklízet. Skvělý, hold to je nevýhoda, když jste doma!

Tak zas někdy ... Dobrou noc přeje .... Rikky