Tělo pavučin

2. listopadu 2010 v 9:00 | Leila |  Leila - Povídky
Tělo pavučin
Název: Tělo pavučin
Autor: Leila
Kategorie: FanFiction na HP
Období: 6. - 7. Ročník Pobertů, tedy v roce 1976-1978
Žánr: tajemství/romantika/akční/psychologický/humor/dobrodružný
Postavy: Elisha Mitchell (AUTP), Lily Evans, Rosie Thompson (AUTP), Alice Taylor (AUTP), Evelyn White Trelawney (AUTP), Sirius Black, James Potter, Remus Lupin, Peter Pettigrew, Lucius Malfoy, Severus Snape a další...
Upozornění: AU - Lucius a další ze Zmiozelu chodí do stejného ročníku jako Poberti, nebo o ročník výš a níž.
Přístupnost:
hm… 12+ - vyskytují se sprostá slova, kdyby něco, upozorním před částí samotnou.
Autorská poznámka: Za zápletku zčásti děkuju opět Rikki. Vždycky musí vymyslet něco (stačí jedno slovo) a já z toho rozvinu příběh. Příběh se odehrává v mé oblíbené době a snad jsem nestvořila MS. Budu se snažit psát, jak nejlépe dokážu a dodržovat charaktery (snad)
Stav: Začínající, rozepsaná

Děj:
Sirius právě ukončil svůj pátý ročník v Bradavicích a o prázdninách ho nečeká nic dobrého. Ještě není plnoletý a tak nemůže odejít z domu. Jednou se neudrží (po zvlášť ošklivém incidentu) a uteče. Jak se zachovají Blackovi? Jakou mají pravomoc na ministerstvu? A jak se s prvními problémy v životě vypořádá Sirius? Navíc se na scéně objevuje malá rusovláska Elisha s anglickým jménem, ale z tajemného Ruska, která se pomalu dostává pod kůži všem Pobertům. Ale i Elisha řeší problémy. Kdo jsou její rodiče? A co je ta tajemná schopnost, o niž bude mluvit Dimitrij? Podaří se jim vyřešit problémy a úspěšně dokončit Bradavickou školu? Všechno ještě komplikuje Voldemort, který je stále při větší síle a vraždí nevinné. A jak to všechno skončí?

Kapitoly: Prolog, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama