//Neděle// Článek o TOM, co všichni teď řeší ...

16. ledna 2011 v 21:40 | Leila |  Leila
by Enný - layworld.blog.cz
Včera jsem náladu neměla, dneska ji taky nemám, ale už se to nedá odkládat.
Všude kam vlezu na mě kouká (jak ten portál nazvaly trefně ostatní) -TO-. Nevadí mi to, klidně ať si má Nova další stránku, kam bude chodit většina populace náctiletých a tak jim to bude vydělávat. Nevadí mi žadný takový vymývač mozků, ale ať mi to sakra necpou!
Myslím, že největší podpásovka byla, automatické nastavení přesměrování na -To- okamžitě po odhlášení. Málem jsem spadla ze židle a mohla si způsobit dalších pár týdnů doma. Však co, že? Hlavně, že máme návštěvnost a návštěvnost znamená prachy.

Skládám puzzle u prababičky, výborně se bavím, kecám s prababičkou, jsem v klidu a posloucháme u toho Odpolední televizní noviny. A najednou slyším, mám neblahé tušení, ano zaslechla jsem "jméno" Lady Vanilka. Můžete mi říct, kam se ta holka ještě nenacpala? Ta je v poslední době všude.

Jak trefně poznamenala Venom, Myslivcová a Sandess byly neškodné. Měly své blogy, kam jim chodilo plno lidí, mohli jsme se smát videím "zvědavý dotazník" a proslulé hlášce "první použiju ten bílý konec řasenky". Bylo to mírumilovné, dětské, hrálo si to na vlastním písečku a blog.cz je všude necpal. To byly časy. Autorský klub (nikdy jsem v něm nebyla a nikdy nebudu, ale jak to tak sleduju, už to není ta "elita", která měla proč se nazývat elitou) byl na výsluní, vedli ho schopní lidé, a byla to priorita blog.cz. Kde je ten čas, kdy se podporovali blogy tvůrčích lidí? Kdy jsem našla tolik skvělých blogů o umění, blogů které se věnovaly názorům a myšlenkám. To všechno ale bylo odsunuto "nejlepšími" blogerkami.

Můžete mi sakra říct, kdo přišel na spojení "nejlepší blog" a "Lady Vanilka"? Vždyť to jsou slova (dobře sousloví nebo tak nějak) z úplně jiných vesmírů! Ty se v životě nemohly ani vidět z jedoucích vlaků! Doteď to šlo ignorovat, ale tohle je podle mě teda obrovská urážka lidí, co mají něco v hlavě. To budu taky slavná, když si nakoupím v New Yorkeru a řeknu, že vím něco o módě? Móda opravdu není New Yorker! Móda nejdou džíny! Móda je o kombinacích barev, střihů, materiálů! To, co předvádějí, co radí (!!) opravdu nemá s módou nic společného.
Jejich blogy jsou opravdu originální. Na jednom blogu jsou dva fotoromány a na druhém dva a PŮL fotorománu! Páni, no to je revoluce! Nebo si pojmenuju album fotek jako fotogalerii. Týjojo teď můžu kandidovat na prezidenta! Sametová revoluce by se měla jít zahrabat. Tohle jsou pravé revoluce a objevy!

Nechápu to. Upřímně to nechápu... A ještě z ncih dělaj celebrity. Copak nikdo nechápe, kam ten svět spěje? To pak budeme mít stát plný lidí, co ví, kde nedělat sex, ale budou plakat nad zlomeným umělým nehtem? Co místo, aby si koupili třeba "blbou" knížku nebo CD utratí všechny prachy za leopardí trička a solárka? V obchodech nebude nic jinýho než růžová? Ale no ták lidi, zamyslete se, pokud to ještě dovedete.
Dobře, dobře. Krasna.cz je projekt, který už tu byl hodněkrát, ale myslím, že je dobrá myšlenka "od nás, pro nás" ale ať tam píše někdo, kdo o tom něco sakra ví! Copak může radit čtrnáctiletá holka (ještě pod zákonem), jak na kluky? Kde nedělat sex? Jak na akné? Holka já akné mám a celkem hojně a každá z těch rad je totálně na prd. Nic z toho nedělám a akné mám furt. Mám ti napsat do poradny?

O tomhle končím, ještě se rozčílím. A dívejte se na to, jsem out, protože jsem napsala dlouhý článek :P.

Jestli tohle je ta slavná oblíbenost, jestli tohle jsou holky, co kluci berou. Jestli takhle vypadá krásná holka (i s tou tunou make-upu a druhým ksichtem), tak asi končím s přáním stát se oblíbenou a krásnou. Tohle nechci. Nechci mít na obličeji masku, ve dvaceti vzlykat, že mám povyslou kůžu a nad každým nehtem brečet. Nosit výstřihy až někam, že bude můj oděv vypadat jako bych šla k tyči, nebo, že jdu na přehlídku masa. Protože nic krásného na mini a výstřihu pod pupek nevidím. To už je pak jen výstava masa. Nechci v patnácti (dřív nemůžu protože už mi je patnáct :D) psát, jak jsem se zkalila a zkouřila, až jsem blila. Nechci aby mi v tom, jak mám pít alkohol radila čtrnáctiletá holka. NECHCI!!!

Nechci se stát růžouvou barbínou! Chci být člověk s náázorem. Tak ať nejsem in. Mám svoji hrdost, které se nevzdám.

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama