//Pondělí// Když ten smích prodlužuje život...

17. ledna 2011 v 19:50 | Leila |  Leila
by Enný - layworld.blog.cz
Adios! (Dneska dělám revoluci... ať to máte složitější přečtěte si pozdrav na konci článku, pak se vraťte, přečtěte článek, a pak přečtěte horní pozdrav)

Dneska jsem sice vstala kolem půl sedmý, nicméně jsem opět úspěčně nevydržela a usla v sedě v posteli. Vzbudila jsem se okolo jedenácté. Leilu si totiž užila poslední den, kdy byla doma. No užila... Uklidila jsem si pokoj, utřela prach a cvičila jsem, hodně jsem cvičila, mno a mezitím se lopotím s fyzikou a literárními pojmy. Ono totiž náš fyzikář dopisuje všechny písemky na které jsme nebyli a jakmile se na hodině objevíme, okamžitě píšeme. Nevadí, že jsme byli nemocní třeba čtrnáct dnů. Zápis si sežeň jak chceš. Ale já si neztěžuju. Budu si stěžovat, až ho uvidím víckrát jak dvakrát v životě.

Jak už jste určitě pochopili, zítra jdu do školy. A tentokrát už natrvalo, protože Leila je teď strašně silná a správná, což znamená, že nějaká kolena ji nerozhází.

Dívala jsem se na některé blogy Challenge a musím máknout. Hodně lidí už zveřejnilo alespoň jednu knížku a já jsem v polovině dvojky Pána prstenů... Vymezila jsem si tedy čas před spaním k četbě. Máti mi totiž opět vyhrožuje, že mi vezme Fénixe. A co já, ubohá, bych bez něho dělala že? :-) takže se to snažím omezit. Což mi připomíná, že mi řekla, že mám vysat. CHA! Překvapím ji a fakt to udělám. Té vypadnou oči z důlků.

Jinak jsem dospěla k závěru, že už v životě se nejedu učit k babče. Protože stejně sem se nic nenaučila a ještě jsem nestihla to, co jsem měla povinné! Učit jedině doma. Hau, domluvila jsem.

Čekali jste, že tenhle článek bude mít myšlenku? Jo? Popravdě já taky. Ale nevydařilo se mno...
Ale vás určitě zajímá, a čtete články jak se někdo učil že?
Nebojte, zítra už to bude zajímavější. Polepším se, slibuju.
Jinak poamlu najíždím na takový hodně cvičební program. Dospěla jsem k závěru, že musím i posilovat ne jen skákat na orbitracku :D.
Jo a četla jsem si dneska Bravo Girl... Jestli smích prodlužuje život, dneska jsem si ho prodloužila tak o rok :D Radši si přečtu 200. vydání Levelu...

Ahojte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloody Desire Bloody Desire | Web | 17. ledna 2011 v 20:32 | Reagovat

Rada čítám,že sa niekto učil pretože mňa by to ani nenapadlo... :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama