//Sobota// Dostat takovou sodu bych ale nechtěla...

29. ledna 2011 v 15:59 | Leila |  Leila
Avatar by Amber - ambers-world.blog.cz
Zdravím...
Každej den jsem vám chtěla napsat, ale nakonec mě odradilo to, že bych stejně nemlela o ničem jiném, než o panu Tajemném a tak to nemělo cenu. Ale jedna pozitivní zpráva: už se celkem dokážu soustředit a ve škole prospívám díky neuvěřitelnému štěstí! Ale nestěžuju si samozřejmě :-)

Na všechno se snažím dívat z té lepší stránky. A je to lepší, než se utápět v sebelítosti. Nevím, jestli máme pokaženou váhu, ale ta dneska ukázala 51,5 kg :-) Potěšilo mě to neskutečně :-)

(přejděme k tomu, co by vás mohlo alespoň trochu zajímat)

V pátek se to ve třídě trochu zvrtlo. V anglině se provokovala Paní T. s jedním spolužákem. On ji něco řekl, pak učitelka oznámkovala jejich věty (byly zkoušení u tabule) a Paní T. se rozbrečela. Nikdo nevěděl proč. Nakonec šel spolužák, učitelka a Paní T. za dveře. Vrátil se spolužák, učitelka a začalo to. Učitelka řekla, že se spolužák chová jako hulvát atd... A najednou se skoro celá třída postavila proti učitelce, že si za to Paní T. může sama, protože bonzuje když máem nějaký úkol a skoro nikdo ho nemá, že pomlouvá všechny na potkání, že se chová jako královna třídy, že musí o všem rozhodovat... Učitelka jen čuměla! Já jsem radši mlčela, ještě bych byla pomlouvána víc než jsem.
Spolužačka mi totiž řekla, jak mě Paní T. pomlouvá, že beze mě bylo ve třídě líp... A v matice (hodinu před anglinou) (sedím před ní) na mě ukazovala a šíleně se chichotala. Ano, věřím spolužačkám, protože je to naprosto běžné.
V hudebce ještě stále brečela, nikdo neví proč. Když spolužáci na učitelku vysypali ty důvody, byla pryč. Učitelka z hudebky se jí ptala, jako co je... Spolužák se ozval s větou "za to můžu já paní učitelko, jelikož jsem našel odvahu ji říct, co si o ní myslím a stejný názor sdílí třičtvrtě třídy."

Nemohla jsem kvůli tomu spát. Přemýšlela jsem, na jakou stranu se postavit. Chvilku jsem se cítila provinile, že musí být hrozné dostat takovou sodu od třídy. Ale pak jsem dospěla k jednoduchému závěru:
"Někdo říká svůj názor kamarádce do ucha za zvednutou učebnicí, aby náhodou někdo neodezíral ze rtů a nemá odvahu to člověku říct do očí. A někdo tu odvahu má a řekne co si myslí nahlas."
Říct to nahlas je menší ubohost, než se s někým bavit a pak ho pomlouvat...

Uvidíme jestli si uvědomí, co dělala doteď... Jestli ne, tak je vážně nehorázná kráva... Já bych už v životě nikoho nepomluvila být jí, protože ostatní ví, že ona je pomlouvá. Taky nic jiného asi neumí, jen být děsně důležitá. Podle mě teď ale bude pomlouvat všechny mnohem víc. A mě to začíná být srdečně jedno.

Jsem zvědavá na prvního února. Spolužačka už nechce být předseda a místo ní měla být Paní T. (kdo to odhlasoval, když třída o tom moc neví, nevím) ... Jsem zvědavá, kdo to bude. A taky jsem zvědavá na vysvěčení (dostáváme ho v pondělí) a taky reakci třídní, až se dozví o novinkách ve třídě. Tu raní mrtvice. Máme nejlepší třídní jakou jsme si mohli přát, ale třídní kolektiv je čím dál horší.
Ale jedno vím jistě. Ve třídě je nás 22 a já všech 22 lidí pozdravím (jo i sebe, mám k sobě přece úctu ne? Mno a taky se s nikým nechci hádat, nemám ráda hádky) a odpoví mi jich 21... JEden člověk obrátí hlavu, nebo mě naprosto ignoruje a ještě se tváří povýšenecky. Paní T. je prostě v jiném paralerním vesmíru... A taky jsme se spolužákem přišli na jednu věc... Paní K. se baví s Paní. T a Paní K. kamarádi jsou Pan Tajemný a pár spolužáků, a dál jsem to rozvíjela sama... Panu Tajemnýmu zobu z ruky já, Tanečnici K. a další spolužák. Tak se kolem paní T. tvoří hlouček lidí, kteří ji tolerují protože se baví s Paní K.
...

Tak jsem se vykecala... Jdu hypnotizovat zeď :D:D 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama