//Sobota// Twitter pod záštitou hrozby!

8. ledna 2011 v 14:50 | Leila |  Leila
by Enny - layworld.blog.cz
Mám pro vás několik významně významných zpráv, které si prostě nemůžete nechat ujít!
Samozřejmě začneme pozdravem, který vás právě TEĎ zahřeje u srdíčka:
Moji Miláčkové! *opravdu si nenahrazuje to,, že to nemá komu říkat*

Jen tak pro zajímavost se opět učím. A učím se i v sobotu, což je neslýchané a naprosto to porušuje jedno z nejzákladnějších pravidel správných lenochů: Neučit se v soboru!
Ale bohužel je to nevyhnutelné. A tak se dostáváme k tomu dalšímu. Leila totiž dostala od doktorky další prášky, opět antibiotika a musím říct, že to jsem nečekala ani já. Takže pokus chodit do školy setrval pouze u pokusu (nezdařeného) a já příští týden opět strávím doma, nicméně mám naplánované zkoušky! A to v následujícím znění: Pondělí- Němčina a s velkou pravděpodobností Fyzika, Středa - čtvrtletka z matiky, dějepis, Pátek - zemák.
Mám bobky z fyziky. Viděla jsem ho jen jednou za život (je to nový učitel) a to jsem tu hodinu nechápala. Takže milánkové, jestli dám fyziku aspoň na trojku, jsem největší borec co kdy existoval, což znamená, že jestli mě máte rádi, můžete mi přispět na pohřeb! Ještě vás informuju, jak si svůj pohřev představuju jo?

Takže teď zápolím s fyzikou. Dneska a zítra budu zápolit ještě s němčinou (ve které jsemm pozadu už od sedmé třídy a umím o sobě (po dvou/třech letech studia) říct možná tak dvě věty. Jsem to pilná studentka že? :D

A pozor, Leila si včera založila Twitter! Ano ano tak dlouho jsem to plánovala a nakonec jsem se tedy odhodlala. Takže teď si oťukávám Twitter. Kdo by chtěl může mě klidně vyhledat. Ještě nejsem zcela rozhodnutá, zda budu psát anglicky (bože chraň!) nebo česky. Co myslíte?
Taky hodně přemýšlím nad jednou věci. Mám obrovské dilema, jelikož každé má své pro a proti. Tedy dávat sem svoje fotky?
Je to otázka štěstí. Opravdu nechci, aby někdo z mého okolí sem přišel a třeba se v zápiscích (budoucích) někde našel nebo zjistil podle fotek, že je to právě můj blog a pak tu chodil a zkoumal. Byl by to nepříjemný pocit a k tomu ještě bych tady nemohla napsat všechno.
Ale zase mám chuť sem našroubovat svoje ego co nejvíc to jde. Mít osobní blog.

Hm... těžké to dilema.

Včera jsem zkoukla pár nových filmů. Jmenovitě pak Megamysl, Čistá duše, Thron. N2co s emi líbilo víc, něco méně. Asi napíšu recenze. Ale musím si nějak utřídit čas, jelikož Leila má toho učení ještě dost a mám zase jenom polovinu soboty a neděli. Nevíte proč ten čas tak letí? Sednu si k počítači a najednou je večer. Začnu kreslit, je večer...
Dostávám se k další novince. Máti mi zakázala počítač! Teda nezakázala úplně, řekla, že to mám omezit, nebo ho schová a prostě budu mít zaracha. Poprvý v životě. Mám z toho trochu strach, tvářila se vážně a já opravdu o Fénixe nechci přijít... :D
Ne... omezuju to. Dneska jsem tady poprvé!

Vaše Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama