//středa// Vážení, tleskejte!

12. ledna 2011 v 20:26 | Leila |  Leila
by Enny - layworld.blog.cz
Zdravím všechny lidičky, co sem dnes zavítali a právě čtou další zápis v mém pseudodeníčku. Prosím, doufám, že jste dneska v dobré náladě, protože já překypuju radostí a do vysvěčení v téhle náladě doufám zůstanu.

 Dneska jsem vstala (opravdu překvapivé) a šla na krev. Mezitím jsem se snažila nacpat do hlavy něco ze zeměpisu, ze kterého jsem dneska měla zkoušku. Měla jsem bobky dámy a pánové! Mno ale první mě čekala etvrtletka z matiky, kterou jsem chtěla (!!!) dobrovolně (!!!) napsat. Ať mám nějakou známečku z druhého pololetí. Mno ale první jsme u krve.
Příjdu tam, nastavím ruku. Sestřička se strachuje, jestli bych si neměla radši lehnout. Řekla jsem jí, že za poslední měsíce už mi brali krev tolikrát, že mě jedna jehla opravdu nesloží.
Nesložila.
Jenže nastal problém. Měla jsem ještě půl hodiny čas, tudíž místo do školy jsem jela domů. A za půl hodiny zpátky do školy. To je tak, když má někdo přespříliž velké časové rezervy.

Nisméně, čtvrtletka z matiky dopadla celkem dobře. Známku nevím, ale mám z toho celkem dobrý pocit. Vypočítala jsem skoro všechno (nutno podotknout, že nejspíš ne způsobem, jaký byl po mně požadován) ale výsledky jsem měla doufám z větší míry dobře. I když na některé příklady jsem brejlila jak idiot, co to vidí poprvé v životě (možná že jsem takový příklad opravdu viděla prvně v životě) mno ale když se daří tak se daří, takže bych řekla, že budu mít tak dvojku možná trojku, ale pořád je to pro mě skvělé, jelikož kdyby to dopadlo blbě, tak mi to prej nebudou počítat :D.

Mno a pak jsem byla tedy zkoušená ze zeměpisu. učila jsem se jak debil dvě učiva (které mi furt nešly do hlavy... Což mě vede k názoru, že odedneška nenávidím řeky.) a ani na jedno se mě nezeptal!!! Někldy mám fakt štěstí na takovýhle situace. Mohla jsem se naučit asi čtvrtinu z toho, co jsem se učila a za prvé by mi to zabralo asi tak o pět hodin míň času, a za druhé jsem to stejně nepotřebovala. Stačilo se naučit něco o podnebí ČR a bylo to v pohodě. Hádejte, co jsem dostala... Ano jsem ten jevětší šprt, ale mám za jedna !!!

Opravdu si připadám jako šprt, i když ve skutečnosti to není fér k ostatním, jelikož ti mají za pololetí strašně moc písemek a já se to jednou naučím a jsem hotová, finito, za jedna na výzo. Jsem asi nemocná, když mi tak záleží na ostatních... Asi na mě maj vliv ty prášky...

Jinak doteď jsem úspěšně ignorovala cvičení, zdravou stravu a tak podobně. Ale mám skvělou výmluvu. Bylo to na úkor učení.... Věříte mi, že jo?
Já si to totiž nežeru. :D
Ale vy mi věříte. :D

Teď mám čtvrtek, pátek, sobotu a neděli na naučení fyziky, pak taky něco do literatury a cvčj a možná se kouknu na další předměty. Ještě uvidím. Spíš se hodím do klidu, jak mi furt každý říká. Nestresuj a všechno bude ok (prosím to říká moje máti)
Mno chtěla bych pokračovat v DBH, dokud má nějakou chuť. Poslední době se mi nechce psát. Vlastně než že by se mi nechtěla, ono se mi chce, jenže to prostě nejde. Mám v hlavě zásek. Nemůžu psát, nemůžu kreslit, nemůžu číst. Bude to nějakej blok kvůli učení...

Jsem hysterka...

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauren Lauren | Web | 13. ledna 2011 v 19:52 | Reagovat

Nechci být dotěrná, ale kvůli čemu ti brali krev?
Jinak gratuluji ke skvělým výsledkům ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama