//Pátek// a začínají mi prázdniny vážení!

25. února 2011 v 19:30 | Leila |  Leila
Milí a drazí mí. Nevím, jestli jste mě v některém z mých předešlých článků nepochopili, já totiž nechtěla, abyste přestali chodit úplně, ale jenom abyste komentovali. Jsem z toho v depresích, když jsem vídávala i pět lidí denně (!!) a dneska počítadlo ukazuje opět jedinou mou návštěvu. Ale přece bysme počítadlu nevěřili že? Zlé, zlé počítalo, jen nás klame.
Dnes jsem přemýšlela jestli jsem nenormální nebo jak. Včera byl parádní den. Respektice odpolední využívání bylo skvělé. Ale mě se o tom nechce psát. Spíš to nedokážu napsat. Je to takovej pocit divnej co mi v tom brání. Takže v tomhle deníčku budu mít samé "optimistické" články a ty opravdu dobré zážitky zapisovat nebudeme? No co to jako je? Každopádně teď bych to stejně popisovat nemohla, protože znáte to... Bylo by to samé Pan Tajemný... Jsem nenapravitelná!
Jinak jsem zjistila, že jsem až neskutečně závislá. Moje nálada se střídá jak na horské dráze a během dvou minut se může obrátit o 180 stupňů. A závisí to akorát na tom, co dělá Pan Tajemný. Je mi příšerně zle a věřte, že vám bude taky až si to uvědomíte. Jo, každý jsme tím svým posedlé.
"jsem kurva sexem posedlá!" čtu v básni, kterou mi autorka v důvěře dala přečíst. Je jí to zapotřebí? ptám se jí. Vyrvala mi báseň rozčarovaná mou nechápavostí. V přítmí popůlnoční lampy zbaběle přitakávám "ANO, JSME KURVY KAŽDÝ TÍM SVÝM POSEDLÉ..."
Cítátek na doplnění správné atmošky.
Pan Tajemný nebyl do čtvrtku ve škole a mi bylo tak fajn! Ten kluk mě ničí! Byla jsem v pohodě a jakmile se ten zmetek objeví dělám nepochopitelné věci a moje nálada se mění! Ehm... ale to jen tak na okraj, kdybyste to někdo chtěl vědět.
Dále bych vám chtěla oznámit, že dnešním dnem počínaje začínají Leile jarní prázdniny! Každej den má naplánováno něco, co by chtěla udělat. Celej tejden vás budu trvale informovat a můžete se těšit na spoustu článků a recenzí a také bych chtěla vymyslet něco originálního. A také bych chtěla číst a dočíst knížku do Challenge. Dále by vás mohli zajímat připravované články na téma inspirované filmem Černá labuť a také článek o Tajemství, kterých bude více, nejspíš nějaká menší série. Je to přibližně měsíc (a něco) co jsem tajemství objevila, je načase zhodnotit první výsledky a myslím, že mám toho hodně co říct.

Co se týše osobního plánu mířím příští týden k doktorce konkrétně na nefrologii. Dále pak každý den budu cvičit, přes dvě hodiny, protože mám naplánované dvojité cvičení.
Mimochodem... Když sníte přemíru zeleniny může se vám něco stát? Míním se jí příští týden tak přežrat, že ji do konce života nebudu chtít vidět... Je zajímavé, jak rychle se rozhodnete něco udělat, když máte v hlavě jedinou myšlenku a to na nějakýho zabedněnýho kluka.
To bysme měli shrnutí minulého týdne, co nás čeká v dalším týdnu, tradiční mletí o Panu Tajemném....
Ještě nám zbývá dnešek!
V chemii jsme brali látky (za boha si nemůžu vzpomenout na název) ze kterých se dělají voňavky nebo vůně v potravinářství. Učitelka jich prá po třídě poslala. Některé byly hnusné (třeba vůně smrku), ale třeba karamelová byla úžasná. Čichala jsem ji snad minutu. A hlavní otázka zní: Už jste se někdy zfetovali na hodině chemie?

Řeknu vám je to zážitek :D Na učitelku se pak zbylých třicet minut tlemíte jak idiot, bolí vás hlava a kdyby nebyla hodina asi jdu za Panem Tajemným a dám mu pusu :D. Štěstí, že to přešlo jakmile jsme vypadly z té aromatizované třídy (spolužák si trochu vylil na sešit a my to čichali celou hodinu, jelikož seděl za náma.)
Tanečnice se se mnou neskutečně baví a Paní T. je nějaká mlčenlivá a moc se s náma nebaví, radši je sama...
A to je pro dnešek vše, jdu se zvážit. Další vážení je naplánované na příští neděli, pokud mě nebudou vážit u doktora...
Vaše chcípnutá Leila, co se děsí plánů na příští týden
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama