//úterý// Já tak moc nechci být nemocná, až jsem opět nemocná...

1. února 2011 v 16:29 | Leila |  Leila
http://aw-gfx.blog.cz/rubrika/avatars-other
Adios lidi!
Právě sepisuju svoje pohřební instruktáže. Je mi děsně lidi. Navíc se nám rozbyl teploměr, takže nevím, jestli mám čelo tak horký, abych si na něm mohla usmažit vajíčka. Když se něco sere, tak pořádně.
Dnes jsem byla u doktorky. Ukecala jsem to na týden doma. Myslím, že mě chtěla nechat doma čtrnáct dní. To bych v mý současný situaci nepřežila.
Dneska jsem mohla konkurovat Tutanchamonovi/y. Ležela jsem celej den jak mumie na zádech a nemohla ani otevřít oči, protože mi do nich asi někdo nastříkal neviditelný pepřák.
A nemohla jsem se pohnnout, protože si moje dezorientovaný mozek usmyslel, že když se pohnu, je to jakobych vkročila v plavkách na Antarktidu. Takže jsem ležela skoro bez hnutí od osmi ráno do půl čtvrté. Alespoň, že se mi zdál takovej skvělej sen.

Včera jsem asi hodinu kecala přes icq s Paní K. Pan Tajemný říká, že v naší třídě to ohledně holek není nic moc, až tedy na pár holek. Paní K. ale nezjistila jakých. Přesto je to pro mě celkem dobrá zpráva. Pak jsme tu hodinu probírali právě tohle téma a Paní K. mi slíbila pomoct. Je to fajn vědět, že za váma někdo stojí. A tentokrát mám pocit, že to fakt není fake. Do jarních prázdnin na sobě trochu zamakám, vyzkouším jestli funguje to Tajmestí a pak to rozehrajem ne? :D

Koho ještě neunavuju články o Panu Tajemném zvedne ruku... A nehlaste se všichni jo? :D

- Mám horečku
- Myslím, že mám tělo na antarktidě a hlavu v sauně
- Uvažuju, že bych o jarních prázdninách udělala pyžamovou párty, ale asi to nevyjde
- Chtěla bych se naučit péct macaroons
- Jestli mi zítra bude líp, musím se učit
- Vypěstovala jsem si celkem slušnou závislost na Panu Tajemném
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama