//002// Challenge - V zajetí krásy

31. března 2011 v 16:22 | Leila |  Challenge "Books in my thoughts"

Druhá knížka do Challenge. Jsem strašlivě pozadu oproti ostatním. Mrzí mě, že jsem se přihlásila do Challenge a nejsem teď moc svědomitá a nečtu tak moc. Měla bych se tomu více věnovat.

V zajetí krásy - Chris Manby


1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Do Challenge ji dávám kvůli pocitu, že ji musím dočíst.
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
život intrik
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
pomstít se
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Ani jedna postava mi moc nesedí. Ale asi nejvíce z nich mi byla sympatická Emily. I když má taky hodně záporů. Její nevědomost ve vztazích a to že neumí odhadovat lidi se mi zdá stejné jako u mě.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Celou knížku víte že je něco pod tím, ale nečekala bych že to bude to co to bylo. Náznaků tam bylo dost a došlo mi, že se znaly už dříve ale nečekala jsem že takhle.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Konec mi vadil. Vadilo mi, jak byla popisována scéna v salonu. Vypadalo to jako horor (já si to alespoň tak představovala) a nevím, jestli to bylo nepozorností mou, nebo jak, ale připadalo mi to jako z nějakého akčňáku. A potom jejich chování... Kdyby mě někdo zavřel do vařícího stroje, určitě s ním založím salon...
Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama