Krutá pravda

19. března 2011 v 12:14 | Rikky |  Rikki

Ahoj, všem.
Tak to je něco, po dlouhé době jsem zde vlezla. Asi se ptáte , jak je to možné a já vám(překvapivě) dám odpověď. Vždycky , když mám vztek a nebo se mně něco rozhodí, tak to zde dám. A hle dneska teda vlastně respektivě včera večer, ale neměla jsem dost síly to zde napsat. Takže o co vlastně jde?
Už dlouho jsem chtěla jít ke kadeřnici ostříhat konečky a odhustit, ale nikdy mi to nevyšlo, neboť jsem na intru a o víkendu málo kdo má otevřeno. A tak jsem toho využila a zašla tento týden v úterý. Kadeřnice mi to pěkně odhustila, ale konečky mi musela vzít víc, neboť prý to tak bude lepší. Sice mi to bylo proti srsti, ale co s tím naděláte? Když je potřeba, tak je potřeba a pak jen šmik šmik a bylo. Konečky byly v pohodě, ale vlasy se mi celkem o dost zkrátili. Ale tak to se dá přežít však co, to doroste ne? Ale to co mně dostalo bylo, když jsem si včera večer je česala a za mnou stál otec a tak se mně ptá:"Nemáš nějáké kračí vlasy?" tak tohle mně dostalo a pak , když jsem mu řekla, že jsme byla u kadeřnice, tak mi ještě pěkně řekl že jsem si měla zkrátit víc? Chápete to???? Já teda ne, místo pochvaly vám dá ještě víc. Nehorázné, ale tak to bych ještě přežila, že si toho nikdo nevšimla však co, lidi jako jsem já si nikdo nevšímá.
Nooo a teď mám krizi, jak jsem psala, že jsem byla u té kadeřnice, tak asi vám došlo, že jsem byla doma. Ano bylo to tí, že jsem měla - mám naražené koleno a pěkelně to bolí, ne že bych to přiznala nahlas, ale hold realita je krutá, takže to je jiná věc, ale teď k problému. Správně bych měla být doma ještě ten další týden, ale nwm,jestli mám neboť mám praxi a to bych nechtěla zmeškat ani ve snu , neboť praxi máte velmi málo a každá praxe je velké dobrodružství(teda kromě Šečíka - to je velká nuda :D), ale řeknětě, jak se mám zachovat??? Mám to risknout, i když vím, že to bude pekelně bolet a nebo být radši doma a nechat se buzerovat?? CO MYSLÍTE:????? Každý názor beru, neboť vůbec nwm co mám dělat.
Sakra, je to těžký ten život co? Jop no nic jdu se kouknout na něco a nebo nwm, nějak se zabavit a nebo zase jen čumět do zdi a nebo, že bych zde něco dála .... Hmmmm .... uvidíme , jak se mi bude chtít :D Mějte se Rikky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tejke Tejke | Web | 22. března 2011 v 15:11 | Reagovat

Nechceš spřátelit? máš krásný blog )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama