//čtvrtek-pondělí// Jsme zvířata nebo lidi?

19. dubna 2011 v 8:06 | Leila |  Leila

Zajímalo by mě, jestli je to jenom můj pohled na svět, ale podle mě jsou nejkrutější děti. Děti ve školce, které se nebojí říct do očí druhému absolutně nic. Ale zase ve školce jsou to takový supr problémy, kdo si bude hrát s touhle panenkou a kdo s tímhle vláčkem.
A pak je to ta druhá skupina, přeinteligentní adolescenti, kteří si myslí, že jim patří svět. Možná je to otřepaná fráze, ale něco na ni bude, když je tak moc omýlaná ne?
Už mě to nebaví!
Člověk se chce líbit. Myslím, že je to zakódované v každém z nás a je to součást společenství. Soupeříme o otm, kdo bude úspěšnější, hezčí, lepší. Dřív i o to kdo je chytřejší. Dnes už mi to tak nepřipadá.
Leila si včera (tedy pondělí) vzala do školy šaty. Rozhodla jsem se totiž poslouchat ty malinké nutkání něco udělat. A ze skříně jsem ještě po slepu vytáhla šaty. Modrý a mě se líbí. Líbily se holkách, celý den byl fajn. Ale když je něco fajn, můžete zaručit, že se to posere.
Šla jsem s Tanečnicí a za náma šli spolužáci. Spolužák jedna najednou říká, jestli spolužák dvě nemá foťák.
"Naco?"
"chceme udělat malý experiment, jestli když to vyfotíme, praskne čočka. Ale nikdo svůj mobil obětovat nechtěl."
"a koho že to chcete vyfotit?"
v té chvíli jsme se rozcházeli, oni šli na jednu stranu a my na druhou stranu. A když jsme se rozdělovali spolužák jedna začal "kašlat" a druhou rukou ukazoval na mě. Nevím proč, přišlo mi to ponižující...
Nebo jsem paranoidní?
A bez skromnosti říkám, že mi ty šaty sluší. Proč musí být ve třídě lidi, co tohle dělaj? A teď už ostatním věří. Víte, do téhle party patří i Pan Tajemný. A já je vždycky tak bránila. Ale jsou to hovada, co sežrali moudrost světa. A když nejsou ve škole spolu s Paní T. tak je třída najednou v pohodě. Dokážem se normálně dohodnout a jsou v pohodě i vztahy. Nikdo nikoho neuráží a nedělá si z něho srandu. Jsme tak nějak v pohodě, i když samozřejmě nebudem nejlepší kamarádi, ale jsme v pohodě. Klidně se dokážem spojit, ale jakmile jsou ve třídě tři lidi, co si myslí, že jsou něco víc, tak se to nedá.
Je zajímavé pozorovat, že jakmile blbnem, jakmile je kolem mé a Tanečnice lavice plno lidí a je sranda, najednou oni začnou otravovat Paní K.
Je zajímavé pozorovat, jak jakmile se bavíme, oni musí taky, snad aby dokázali, že oni jsou pořád ta ELITA? to vždycky byli. Ti chytřejší, hezčí, oblíbenější. Každý chtěl být v jejich partě, která každý pátek chodí ven, mají plno zážitků a každý říká, jak je s nima sranda. Ale zjišťuju, že už o to plno lidí zájem nemá. A já už taky ne. Možná je to jenom proto, že i když nevím co jsem jim udělala, tak mě nenávidí, pomlouvají, dělají ze mě, jako bych byla strašidlo s ježibabou dohromady. Postavím se kousek od nich a oni musí najednou pryč a ještě se smějí, když jeden z nich předvede jak se chrání a couvá odemě. Jako bych snad měla nějakou nakažlivou nemoc. Celkem mi to vadí. Vlastně hodně. Já jim nic nedělám a nevšímám si jich. Když se nechtěj bavit, jejich problém, ale takhle mě urážet? Co jsem komu udělala?
Stejně tak Paní T. taky nevím, co jsem ji udělala, že mě od té doby, co jsem přišla, nenávidí. Nevím, nepomlouvala jsem ji, nijak neurážela, nic jí neudělala. Všichni ji nenávidí za to, jak každého pomlouvá a chová se jako nadřazená a já jsem proti ní do teď (v sobotu jsem se nějak neudržela) neřekla jediný slovo. Teda kromě chvil, kdy se vylívám Rikki :D

Nejsme dost inteligentní druh, aby tohle nebylo nutné? Třeba říkejte, že jsem paranoidní, třeba jsem, třeba jsem zaujatá a třeba je vidím jenom tak proto, že mi dělaj, to co mi dělaj.
Don't cry. Just say fuck you and smile...
Musím říct, že se čím dál víc těším, až vypadnu na střední. Moc se těším!

A zbytek si dáme asi v pomlčkách ne? :D

- ve čtvrtek jsem řešila dilema. Nedodělala jsem si sešit do pracovek a měla jsem děsný nervy, že to bude kontrolovat. Nekontroloval.
- V pátek nebyla Tanečnice ve škole. I tak přišlo plno lidí k mojí lavici.
- v sobotu jsem byla venku s Rikki, pak s Tanenčicí a pak s Rikki... Tanečnice se ozvala sama od sebe a budem brát pozitivně i to, že první volalal Paní T. a pak až mi. :D
- v sobotu jsem pekla koláč s jablky a javorovým sirupem...
- Leila pekla i v neděli koláč s jablky, ale jiný a chutnal jak žemlovka. Se na to vyprdnu! :D
- Jak moc jsem si říkala, že si dám konečně o víkendu do pořádku sešity a tak podobně... prd velebnosti!
- mám opět nové filmy a já se na ně nemám kdy kouknout!!
- včera (tedy v pondělí) jsem kreslila křídama. Podruhý v životě a... jsem prostě machr :D:D v průběhu týdne se tu objeví fotka :D Myslím, že na to, že jsem jimi kreslila podruhý v životě to celkem ujde :D
- Ségra mi včera řekla, že si nemůžu půjčovat její trička, protože jsem moc tlustá...
- Hehe vezmu si do školy růžové ponožky a žluté kalhoty a červenou mikinu a pod ní modré tričko, na hlavu dám zelený klobou s pavími péry a na krk perly... A to teprve budou praskat čočky! :D:D
- čtu Coco Chanel!
- mám v plánu sem dávat víc mých myšlenkových pochodů. Zařídila jsem si speciální stránku ve svém speciálním sešitě, kam píšu nápady povídek a tak podobně, kam si budu psát témata, nad kterýma se chci zamyslet. Zatím tam mám jedno... :D:D

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 22. dubna 2011 v 11:20 | Reagovat

jaké filmy?:)

2 Leila Leila | Web | 22. dubna 2011 v 12:03 | Reagovat

[1]: Květ pouště, Push, Rango... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama