//Sobota// Peču koláč!

2. dubna 2011 v 20:03 | Leila |  Leila

Ňufánci! (<-našla jsem svůj pozdrav!)
Tákže, už jsem zjistila další posedlost své osoby. A to jsou rekonstrukce. Ráda něco opravuju a upravuju a taky přestavuzju a promýšlím. Dneska mě napadlo, že rubrika ART je velmi velmi špatná. Musím ji roztřídit a ty fotky jsou strašné, jenomže už nemám možnost je vyfotit. K reklamacím se obracejte na zeď Rikki, kde vysí.(>-vůbec se nechci chlubit, že nějaký můj obrázek si někdo pověsil na zeď, vůbec. Však vy chápete, že jsem tím myslela jak mě strašně štve, že je nemůžu přefotit a tak že?)
A ty nové musím mít taky vyfocené, jelikož náš skener se jednoduše posral a skenuje jen to co chce... takže mě skenuje jenom půlku obrázku že.

Jinak jsem zjistila, že můj bloček, ňufánci, navštěvujete jen když jsem tady. Jako já vám minulý dva týdny nabídla tolik plnohodnotnejch článků a byl tady tak člověk denně (<- někdo věrnej :D, přihlaš se, dostaneš lízátko), ale jakmile jsem zpět a opět tu nebudou jiné články než moje nízkohodnotné žvásty je tu třeba 8 lidí denně! Vás to baví šťárat se v cizím soukromí či co? :D:D

Jinak, byla jsem dneska v Ostravě, ležela na matraci za 33 000 Kč. Až nebudete vědět co s penězma kontaktujte mě. Jsem velice roztomilé zvířátko, velmi přítulné a skvěle se hodím do luxusníchh bytů. Jen vaše peněženka trochu zapláče... A nebo kdyby jste mě tak vroucně milovali, pošlu vám svůj aktuální seznam věcí co nutně potřebuju. Stále se na něm pracuje a nebojte, má jenom takových 20 A4. Ne, nejsem náročná. Ne, nejsem zlatokopka (to opravdu ne... ne až taková že bych spala s někým za peníze). Což mi připomíná, dlouho tu nebyla žádná písnička, tak si dáme jednu od Rytmuse jo?
Hm... hm...hm..hm!!!!
Mohla bych se rozkecat o tom, jak poslední dobou vidím povalovat se v pokoji nějakého blonďáka s arogatním výrazem. Ale jenom když se dívám tak do strany tak mi to tak připadá. Halucinace? Ne spíš přehršel fantazie. Ale kecat do všeho umí pořádně...
Hledám mu jméno... Pak ho nakreslím, ať se na něj můžete kouknout. Vlastně se jich tu povaluje víc, podle mojí momentální nálady. A do všeho kecaj že. Hledám jména. Pokud nemáte bezednou peněženku (v tom případě mě kontaktujte podle předchozího odstavce) tak mi napište nějaké jména. Všechno se mi zdá fádní...
A jo ještě něco... Ty otravní lidi nějak moc připomínají postavy z mých povídek... já sem věděla, že literární postavy žijí!!!

Mohla bych tu kecat o tom, že Pan Tajemný se chová jako ještě větší debil, než na jakýho jsem ho odhadovala.

Mohla bys tu psát další odstavec o tom, že mi začíná bejt ukradený (<- !!!!!) co se v tý třídě děje a začíná mi bejt ukradený (<- !!!!!) jestli se se mnou baví elita. Ve třídě je celkem dost lidí, kteří jsou ochotni se se mnou bavit. Nač plýtvat čas jako sluha, budu hezky ta podivínka s notesem, sluchátky a zasněným výrazem. V klobouku (ale první si pořídím černou buřinku, ten můj klobrc se mi moc nezamlouvá). Ale neopustila jsem svůj plán vysněný postavy. Protože jsem zjsitila, že se cítím mnohem líp... Ale to je můj osobní problém s tím vás samozřejmě zatěžovat nebudu. Takže ale koncept jste pochopili.

Dneska mám v troubě koláč, večer uhlehnu k filmu a přiběru kilo. Tak!

O mých osobnostech se rozkecám příště !

Leila
PS: slíbené fotooooo!!
Tákže první kompletní pohled na polovinu mufinů, druhá je záběr na jednoho z nich jenž v zápětí skončil v mý puse a mno poslední foto je pro Lauren ;-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama