//středa-čtvrte// Moje ego je v troskách!

28. dubna 2011 v 21:06 | Leila |  Leila

Zjistila jsem, že jsem neuvěřitelná zmatkářka. A dost mi to vadí, jak neorganizovatelná sem.

Dnes jsem šla do knihovny. Rezervovala jsem si dvě knihy a to třetí díl město ze skla (<-!!!) a Mediátor. No řeknu vám, zmatek nad zmatek. První, že tam město ze skla není. Po mém úpěnlivém přesvěčování, že na internetu bylo napsáno, že kniha v knihovně je, mi bylo oznámeno, že na to rezervace není, že jde rezervovat jen kniha, co v knihovně není! Sááákryš, ale knihu mám a sice si o mě myslí, že jsem debil, ale knížku mám.
Načež jsem se odebrala do druhého oddělení s tím, že tam mám teda druhou knihu. Bylo mi řečeno po tom, co jsem tam zběsile pět minut pobíhala, že ta kniha je na dětském oddělení. Můžete mi říct, co je teda na tom internetu za katalog, co ukazuje, že je na dospělém? No zmatek nad zmatek. Létala jsem po knihovně jak debil. Ale mám knížku Město ze skla! Celou sérii Mediátor, teda pět knížek z té série a další knížky.

Pak jsem si úpěnlivě přála přečíst si Čapkovu knihu Válka s mloky. Už měsíc si říkám, že tu knihu chci. A dneska ji oběvím v knihovně pěkně vystavenou, jak jen čeká (v novým obalu a vydání) až ji uchopím do ruk. Bohužel moje nadšení z ní nebylo srovnatelné s tím, jak jsem objímala Město ze skla. Jsem už v půlce té knížky :D a je to mazec.

Jen tak pro zajímavost mám spánkový deficit, skoro nevidím a z očí mám je malé štěrbinky. Mám pod očima tmavé kruhy a je mi blbě. Ale to jen tak na okraj :D

Každopádně ve středu proběhly druhé přijimačky. Připadala jsem si jako borec, protože jsem našla gympl bez sebemenšího problému...
Večer byly zveřejněny výsledky první gymplu... Jsem nějakej 30 míst pod čarou
Dnes z druhého .... Jsem deset míst pod čarou...

Vyprdnu se na to velebnosti!
Píšu odvolání a kdybych tam měla pobít ty lidi, tak se na ten gympl dostanu.
A víte co mi an to řekla máti? Že je to to nejhorší co mohli mému egu udělat.
A má pravdu. Moje ego je uražené a hraje si teď na netykavku...
Neuvěřitelně hloupá Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama