//001// Quote of the Week

14. května 2011 v 21:27 | Leila |  Meme Quote of the Week
Quote of the Week Tohle je nové meme, do které jsem se přihlásila.
Jedná se o to, že každou sobotu zveřejníte úryvky z knih na tři určité témata. Meme pořáda Judit.

1. Vtipný výrok: jedná se o knihu Mediátor od Mec Cabotové

"Něco ti řeknu,"skočila mu do řeči. "Zapomeň teď na masážní vanu a vystartuj rovnou do nemocnice.Pak třeba, když bude čas-"
"Ano." Adam pohlédl okénkem zbožně k nebesům. "Bůh existuje."
"Řekla třeba ty plechová hlavo," ...

2. Romantická scéna:
Rozhodla jsem se pro scénu z Město ze skla od Cassandry Clareové. Nevím, jestli je to romantická scéna, ale... ach... :D Snažila jsem se vyhnout nějakým obrovských spoilerů.

"Clary zalapala po dechu. Pořád se na ni díval, ale výraz v jeho tváři se změnil - byl to výraz, jaký u něj ještě nikdy neviděla, ospalý, smrtící, v očích se mu svítilo téměř dravě. Najednou si byla naléhavě vědoma silného tlaku jeho těla na její, svými boky se dotýkal jejích a ji bolelo všude, kde se jí nedotýkal, ta bolest byla téměř fyzická.
Co bych s tebou chtěl dělat já, řekl. Nemyslíc na nic jiného, než na to, jak moc ho chtěla, nechala své prsty bloudit z jeho tváře dolů ke rtům, ukazováčkem obtahovala tvar jeho rtů.
Odměnou jí bylo jeho přerývané nadechnutí a náhlé potemnění jeho očí. Ani se nepohnul.
"Co přesně, bys se mnou chtěl dělat?" Zašeptala."

3. Silný výrok: myslím, že tohle bylo pro mě nejtěžší...
Vybrala jsem si z Město z Popela od Cassandry Clare. Opět sjem se snažila bez nějakých spoilerů. Myslím, že se to tak úplně nehodí do téhle kategorie, ale zapůsobila na mě prostě velmi silně.

"Přesně tak." To promluvil Jace. Clary koutkem oka rozmazaně viděla, jak se k ní blíží. Položil jí ruku na rameno a otočil ji tváří k tobě. "Je to jenom polibek," řekl jí, a přestože mluvil drsným tonem, dotek jeho rukou byl z nevysvětlitelných důvodů velmi jemný. Nechala ho, aby ji k sobě otočil, a zvedla k němu hlavu. Měl velmi tmavé oči. Možná za to mohlo špatné podzemní osvětlení, možná něco jiného. V obou jeho rozšířených zorničkách viděla odraz sebe sama, maličkou postavičku v jeho očích. Řekl jí: "Můžeš třeba zavřít oči a myslet na Anglii, jestli chceš."
"Nikdy jsem v Anglii nebyla," odpověděla, ale zavřela oči"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama