//Pátek// Jsem totálně mrtvá, ale fandit hokeji se musí! :D

6. května 2011 v 19:43 | Leila |  Leila


Katastroooofááá! můj milášek přišel k úrazu!
můj nejmilovanější, skvělý, nejúžasnější přítel, můj noťas má vážný úraz. A to bylo tak:
Jednoho dne jsme měli na druhý den šíleně moc učení. Všechno jsem si to natahala do postele a začala se učit. Pak zafungovala rovnice 1,5 litru vody > než objem mýho močovýho měchýře a když jsem lezla zpátky do postele (spín na horní posteli poschoďačky) složka s učením zajela pod jedno tlačítko na klávesnici a utrhla ho!!
Jsem zlá, ublížila jsem takhle mému příteli? Zlomili byste ruku jednomu z vašich nejlepších přátel? Víte jak strašně se teď cítím?!!
Mimochodem je velice náročné psát bez tlačítka "o".

Mimochodem jsem debil a ještě k tomu vyšťavený debil. Ve čtvrtek a v pátek jsme dohromady psali asi sedm písemek z toho bylo asi pět velkých na shrnutí jedné kapitoly učiva. Musím se pochválit, fyziku mám za jedna s hvězdou, bohužel jsem si při tom uvědomila jednu velmi nemilou zkutečnost, ale o tom později. Další písemky mě čekaly dnes. Pohnojila jsem to velebnosti! Všechny kraje ČR se mi nějak popletly a já ke svému skóre 1,1,1,2 dnes přidala 3 z poznávačky a příště k tomu přidám (když se zadaří a já budu mít štěstí) za 4. Jak si pok**vit známku snadno a rychle. Ale opravila jsem si to poslední hodinou, kdy z písmeky z chemie očekávám za jedna.

Každopádně jsem šíleně unavená, bolí mě zub, opět na mě padá deprese z mýho zjevu (já vím, měla bych odstranit z oblíbených ty módní blogy) a taky mám další kupu práce na víkend a opravdu nevím, kdy si mám odpočinout. Pak jsem taky troochu uražená z absence komentářů u toho mýho videa. Toliko k mému současnému stavu.

Zjistila jsem, že ve třídě funguju jako tzv. opišusiodtebeúkol nebo ještě lépe nahnipísemkutakhletonemůžuopsat. Jakmile je po písemce, vaši skvělí spolužáci vás opět začnout urážet. Jak já miluju svou třídu s tolika vděčnými lidmi a tolika přátely, které tam mám.A nevím co mám s tím udělat. Příště se na všechny vykašlu a bude to. A přežiju zbytek května a červen a budu volná! Dokážete si vůbec představit jak se šíleně těším?

Mimochodem doufám, že ste všichni sledovali zápas s Finskem. Myslela jsem, že mě omejou, když dali v poslední minutě gól. Ale Pavelec je prostě Pavelec!! :D
Mno doufám, že se budete dívat i dnes. Měla sem sice naplánováno psaní, čtení, kreslení a jeden referát, udělat playlist do mobilu a další milion věcí, ale jsem fanynka hokeje, takže já se určitě koukat budu. Nic proti slovákům, mám vás ráda a milujuvaši řeč, ale dneska vás rozsekáme! :D:D

Mno to by bylo tak všechn. Jdu si obtočit kolem krku fanynkovskou šálu ČR, udělám popcoen a nějaký koktejl a usednem k televizi, když mě nikdo nikam nepozval :D
Mimochodem chystám se konečně nakreslit podobu Leily a asi ji nakreslím s českou vlajkou :D

Leila
PS: víte, vždycky vám toho chci napsat tolik, ale než napíšu jedno, zapomenu to ostatní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 7. května 2011 v 10:33 | Reagovat

Chudák "o" :D

A Pavelec je hrozně moc geniální :D Včera jsme kráásně vyhráli.

2 Leila Leila | Web | 8. května 2011 v 11:27 | Reagovat

[1]: Ano ano Pavelec je Pavelec a není o čem diskutovat :D Dneska to Rusákům krásně nandáme :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama