//pondělí// debata o času a tak nějak jsem prošvihla víkend

23. května 2011 v 22:51 | Leila |  Leila


Ahojte, zdravím všechny kdo se dostali k přečtení pozdravu, prosím, následujte text od shora dolů a přečtěte si ho. Kdyby chtěl být někdo obvzlášť aktivní, dole je takový okýnko, do kterýho vpíšete komentář.
Lidi, to byl ale dlouhý víkend co? Sotva jsem v pátek vyšla ze školy, už sem do ní zase musela dneska ráno lízt. Každopádně jsem promeškala všechny Challengea také všechno co normálně o víkendu dělám (což znamená, že se flákám, ale pšt!) Byla jsem totiž na víkend u babči.
Jak bláhová jsem byla, když sem si namlouvala, jak si udělám napřed všechny projekty a podobně...
JEnomže přes víkend byl u babči také strejda, přijel druhý strejda s batolatama a v neděli jsem stihla jen to nejnutnější, protože jsem na to měla tak tři hodiny... Jak já miluju, když si pokaždý, co si něco naplánuju, mi do toho něco vleze!

Ale jakmile nemám co na práci a nudím se, neštěkne po mě ani pes! Humus velebnosti...

A když nebyl klid, dostatečný čas ani prostor vypracovávat něco do školy, splnila jsem alespoň úkoly, co jsem si zadala jen tak mimo. A to bylo dočíst druhý díl série Mediátor a dokoukat první řadu anime Kuroshitsuji. Stalo se tak. To jen tak abyste to věděli, protože je to šíleně důležitá informace!

Takže už víte, proč se tu nic neobjevilo. Mrzí mě to i mě samotnou a to už je co říct. Zjistila jsem, že jsem tak trochu na svěřování se tomuhle pseudodeníčku závislá. Ale jenom trošku.
Mám tady s tím ale velké plány (a se sebou taky). V sobotu jsme vedli se strejdou velmi obsáhlou debatu na téma: organizace času. Já žádnej čas nemám a potřebovala bych ho mnohem víc. Ale vím už asi tři měsíce, že ten čas tam někde je! A když si to člověk umí správně zorganizovat je to v pohodě. Mimochodem pokouším se o to už asi tři měsíce... bez úspěchu. Od strejdy jsem dostala nějaké rady, zkusím nad tím popřemýšlet.
A k novinkám na blogu. Uvidím, jak to budu stíhat, určitě v průběhu týdne zveřejním všechny Challenge, které tady měly být o víkendu. Plánuju úvahový článek na téma, jací jsme uvnitř a jak se přetvařujeme a mám namalovaný takový pseudoobrázek.

- V pátek ovšem jedu do Osvětimi na exurzi se školou, kdy budu muset vstávat ve čtyři (<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ráno a před školu se dopaktlovat do páté ranní. Jestli mě nezabije tohle, tak už nic.
- Samozřejmě, že do školy máme zpracovat reportáž, ale pro vás udělám ještě jednu spešl ;-).
- O škole se vyjadřovat nebudu, ztráta času
- Chystám jednu novinku, která mi snad pomůže v mým plánu

To je pro dnešek vše, nemám vůbec čas, jsem ospalá a ještě bych se měla kouknout na fyziku...
Myslím, že to nezvládnu...
Když si to jednou přečtu, počítá se to jako dostatečná příprava že?
Až se k tomu dostanu, okomentuju vaše blogísky...

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 24. května 2011 v 16:58 | Reagovat

Osvětim by mě zajímala,i když je to kruťárna

2 Leila Leila | Web | 24. května 2011 v 18:26 | Reagovat

[1]: Já se tam těším... Všichni to popisovali jako hrůzu, kdy se jim chtělo brečet.. Chci zažít, jak to bude působit na mě. Navíc, všichni říkali (jako minulé třídy, co tam byli) že když procházeli těma budovama chtělo se jim brečet. Nevím, myslím že já budu spíš bulet u těch kolejí, které končí a už dál nevedou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama