//Pondělí// První máj, lásky čas... se nekonal, za to mám novou plombu

2. května 2011 v 16:00 | Leila |  Leila


(<- stále se mi tu opakují stejné avatary a Leila je líná si nějaké další stáhnout. Proto tu odteď budou známky, na které jsem trochu úchylná :D)

Dnes jsem vyrazila do školy s pocitem, že je ze mě mrtvola. Byla. Ale z úplně jiných důvodů, než jsem předpokládala. Abyste pochopili, začneme... ach vlastně jsem vám nepověděla, co se dělo od pátku.
V pátek jsem jela pryč za účelem vypadnout, prej jsem byla jak přejetá vagónem. Padla za účelem tohoto výletu i škola. Ale tak tam je nuda a mě by osobně stačilo jít tam jednou týdně napsat si nějaké písemky a na pár hodin učení a jsem v pohodě. Ne musíme tam sedět jak paka víc jak sedm hodin denně.
Každopádně v ten den jsem dočetla město ze skla.

V sobotu jsem doma uklízela (<- !!!) Uklidila jsem skříň přecpanou hadrama (kterých zbylo tak třičtvrtě) a vlastně celý pokoj. Knížky jsem si přestěhovala z dolní poličky a na horní poličku a dokonce se mi vešel na poličku i skicák. Jsem to šikovná holčička že? Odpoledne jsme podnikly s Rikki velkou výpravu do toho uklizeného pokoje, trochu prodiskutovali věci ohledně povídek a knih, vzdychali nad Jacem a tak :D. Později jsem řekla, že u nás Rikki přespí.

"Super, máti je v poho. Můžu u tebe přespat!" Rikki s nadšeným výrazem.
"Super, já se totiž ještě neptala."

Jenže... Nastala krize. Přišlo to tak neplánovaně, že jsme ani nevěděli, co budem jakože dělat. Byla trochu nuda, mno a pak jsme se teda rozhodli dokoukat FMA - Bratrství. Jenže já jsem se zrovna "probudila" (bylo kolem desáté večerní, to začínám obvykle být hyperaktivní) a když se do toho přidá Rikki, tak nám vlastně vzniklo z FMA komedie. Ale my to anime máme vážně rády! Jenže někdy jsem si nějakou tu poznámku prostě neodpustila. Když pomineme naše poznámky, tak to bylo dojemné a konec se mi vlastně velmi líbil. Anime hodnotím velmi kladně.

V neděli jsem se probrala, zkoukla nový díl Big Bang Theory (<- žeru to!) a zkoukla i Vyšetřování třídní knihy od Cimrmana. Toho mám ráda, mají v těch hrách dobré seky. (Jdu na sever.... A jdu na jih!... Ukaž... no jooo :D) Škoda, že u nás ve třídě se na to nikdo nedívá. Asi to není dost khůl.
Na prvního máje (Tak co, zůstali jste na suchu?) jsem měla naplánované nějaké to učení, chtěla jsem kreslit a trochu číst. Nakonec jsem jen kreslila. V průběhu týdne uvidíte co z toho vzešlo. Pak mi volal na skype spolužák. Bylo to... velmi zvláštní. Vím, že mě "balí" i když to s tím asi nebude tak horké, když "balí" pořád někoho jiného. Chvilku jsme kecaly o ničem a pak, že chce mluvit o holkách. V duchu jsem si říkala, že už je to zase tady. Začal rozebírat co se mu líbí a začal takové ty citové nátlaky. Pak se mě zeptal, jako jakého kluka chci. Vlastně jsem nad tím musela přemýšlet. Jakého vlastně? hodný, milý co mi bude zpívat pod oknem serenádu? Ne, děkuji, nechci. A opět ten psychický teror. Abyste rozumněli já nejsem zvyklá s někým takhle mluvit, nejsem zvyklá někoho odmítat a už vůbec ne podstupovat takové věci, jako že když chci někoho ideálního, tak bych to měla zkusit a zkoušet tak dlouho, než ho najdu. A milion dalších takových narážek, co vás strkají do slepé uličky. V životě bych s ním nechodila a už jsem mu řekla, že ne, ale... asi to nepochopí nebo co.
Po takovém rozhovoru jsem vždycky maximálně společenský a psychicky vyčerpaná. Ani jsem se neučila jen sedla a kreslila.

Dneska jsme měli psát písemku z němčiny a příroďáku. Psali jsme z matiky a příroďáku. Jak já miluju informace od spolužáků :D

Odpoledne jsem se vydala k zubnímu. Nevadí mi to, zubního se nebojím. Nebojím se injekcí atd... Ale mám panickou hrůzu z očního... Proč? netuším. Asi proto, že jsou oči tak strašně zranitelné a kdybych měla jít na vyšetření, kdy vám do toho oka třeba píchají, tak bych omdlela s hysterickou scénou předem. Oči jsou jen dvě a co kdyby se ten lékař zleknul a oko poškodil? Brrr...
Kažodpádně nemůžu jíst ani mluvit. Jazykem nemůžu hýbat, mám škytavku a je mi zima. A mám napuchlou polovinu pusy. Miluju anestetika! :D
Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama