//úterý// Ať se třeba stavějí na hlavu...

10. května 2011 v 22:51 | Leila |  LeilaVčera jsem byla u zubaře se zubama co mě bolely. Ehm... V jednom mám ďouru a vytrhlý nerv!
A stejně mě bolí zub!

Dnes jsem se cítila... Blbě. Ale nechci si stěžovat. Taky to že po vás spolužáci hází tužky a myslí si jaká je to úžasná legrace není k postěžování. A už vůbec ne to, že když kolem nich projdete vyhodit něco do koše, vykřiknou, řeknou fuj a pak se smějí jak bylo macherské že to řekli. Sedím před spolužákama ve fyzice a když chtějí opsat písmeku to jsem největší kamarádka, ovšem když už je po písemce tak si můžou dovolit chrchlat a "jakože" na mě plivou. Myslím, že doopravdy plivnout by si nedovolili. Snad...

Ale já si nestěžuju, mohli na mě doopravdy plivnout že?
Spíš se těším. Těším se, až odtamtud vypadnu. Poslední den seberu vysvěčení a mířím pryč a ani se neohlédnu. Ani se neotočím, abych se na ten ústav podívala jen půjdu a s každým krokem mě budou opuštět vzpomínky. Možná, že nezmizí úplně, furt budou ale už vím, že se budu cítit tak volná a tak svobodná!
Máte vůbec představu jak se těším na střední? Upínám se k prvnímu září jako k nějaké mohyle. Založila jsem nové náboženství. Náboženství odchodu na střední :D Vím, že tam můžu potkat stejné debily jako mám ve třídě teď, ale prostě věřím, že na střední dookážu začít znovu a prostě... Je to ten pocit co nedokážu popsat, co mi svírá srdce. Pocit, že mám čemu věřit.

Už mě to v té třídě tak nebaví. Začínám mít na ty lidi tam velkou allergii. Asi udělám nějaké zkoušky a budu ten měsíc doma. Nechce se mi ani nacvičovat ani vyrábět nějaká prezentace na konec roku. Nechce se mi pro tu třídu hnout ani prstem, nechce se mi pro ně ani mrknout.
Až příště budou chtít opsat písmeku ať se třeba stavějí na hllavu...

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama