//úterý// Najít samu sebe

31. května 2011 v 16:38 | Leila |  Leila


Stále, stále hledám nějaký styl, který by mi vyhovoval.
Je to teď takové divné období,, za měsíc končí škola a já se prostě neskutečně těším na léto. Ale to jsem tím nechtěla říci. Je to teď takové divné.
Připadá mi, že čím je blíž konec školního roku, tím víc jsem zaujatá sama sebou. Ale myslím, že celkem v dobrých úmyslech, protože se snažím najít sebe, ale takovou jakou jsem. Chápete?
V poslední době mé myšlenkové pochody nikdo nechápe... :D
Připadá mi, že si v posledních asi třech až čtyřech letech furt na někoho hraju. Snažím se být jako někdo, od koho čtu blog, snažím se vypadat jako někdo v mém okolí, snažím se chovat jako někdo jiný. A vím, že v tom všem, v té přetvářce, jsem ztratila samu sebe a je pro mě nesmírně těžké ji nalézt zpět. Vlastně je to pro mě nemožné...
Víte, vždycky jsem někoho objevila na stránkách, líbilo se mi jak vystupuje a začala jsem se snažit být jako ten dotyčný. Bohužel jsem o tom nevěděla, totiž všechno jsem to dělala nevědomky. A to mě prostě sere! :D

Jenže teď mám tak trochu dilema. Nevím, co jsem vlastně já. Ta sarkastická? Ten sobec? Cynik? Ta romantička? Jemná víla na květinové louce? Rockerka? Baví mě všechno z toho, jenomže to přece nejde dohromady ne? Nikdo si nemmůže oblést šaty a uplést si věneček a pobíhat po louce a přitom dělat nějaký úplný protiklad ne?

Vůbec nevím kdo jsem...
Jak poznám, kdy narazím ve svém nitru právě na sebe? Jak poznám, že jsem to skutečně já?

PS: s tím souvisí i stávka blogu, pardon, trochu se zamyslím a pak půjde všechno
PSS: s tím souvisí i psaní tady na blog... Každý článek je jiný potřebuju najít SVŮJ STYL
PSSS: Potřebuju SVOJI originalitu, SVOJE nápady
PSSSS: Už NECHI být KOPÍRKA

Omluvte prosím moji neaktivnost v challenge... Napravím to, slibuju...

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama