//úterý// Toliko novinek pod nánosem sněhu

3. května 2011 v 21:57 | Leila |  Leila


Mám pro vás plno novinek. Dneska sněžilo! Je květen a najednou venku začalo sněžit (když opomenu ten čtyřhodinový liják). Můžete mi říct, jaktože i když mám deštník, přijdu do školy totálně promočená? Ještě jsem byla tak skvělá, nepodívala se ven, jak tam je a vyběhla z domu v converskách a bílých kalhotech. Ano, tušíte správně, přímo do kaluže.
Ve škole při mě stála ale nějaká vyšší moc. Včera jsem po návštěvě zubaře nějak vytuhla a moc se neučila na velké testy z chemie a fyziky. A co? Ano, ani jeden jsme nepsali. Chemikářka písemku nemohla najít (pak zjistila, že si ji nechala doma) a fyzikář měl nějakou skvělou náladu a odpustil nám tu písemku. Nic jsme dneska nepsali a byla jsem velmi společensky aktivní. Asi bych měla dostat pochvalu. Ne asi, určitě bych ji měla dostat. Byla jsem aktivní i v tělocviku...

Každopádně jsem dnes odnesla odvolání na gymply. V té největší sněhové bouři jsem pobíhala po městě první k jednomu a potom k druhému gymplu. Jak skvělé. Odvolání jsem chránila vlastním tělem, takže je to jediná věc, co jsem měla u sebe, co zůstala suchá.

A pak jsem přijela domů. Nečekané že? Přečetla pár stran z knihy Jak napsat bestceller a v hlavě mě osvítilo. Mám nové nápady, co bych sem chtěla přidávat:
  • Každý týden bych sem chtěla přidávat tzv. random fotek, ale ne fotek Leily (i když si myslím, že někdy jsem víc než ucházející patnáctiletá dívka, anonymita mi je přeci jen blíže) ale takový souhrn fotek, co jsem nafotila. Navíc budu vybírat jen fotky, kde budou zachyceny zajímavé události (heh, na tenhle týden už mám vyfocenou svačinu :D) mno a vlastně to bude jakoby doplňující k Challenge Weekly "so be it".
  • Dále mě napadlo, že bych vám mohla natočit, jak kreslím. A pozor, jedno video jsem dneska spáchala. Obrázek se tu opět objeví během tohoto týdne, ale video bych mohla zveřejnit buď dnes, nebo zítra. Sice to byl horor natáčet, když máte webku jen v noťasu a jinou kameru nemáte (když nepočítám ten foťák, co je rád že se zapne a natáčení se opravdu necítí zcela připraven). Takže noťas jsem měla položený na hradbě knížek, kreslila jsem, natáčela... Pak zjistím, že to natáčí jen deset minut! Táákže kousek tam není, ale pak se mi podařilo přibližně každých deset minut zapnout znovu nahrávání. Zveřejním tu to jedno a zeptám se... Máte o takkové videa zájem?
  • Dále bych vám chtěla říct, že jsem si před několika dny založila Formspring. Táákže ptejte se mě na co chcete. Slibuju, že budu odpovídat po pravdě, ale neručím za svou pig english, takže radši česky jo? :D
  • Přemýšlela jsem o založení facebooku, pro tuhle stránku. Neboli pro Leilu. Mám sice svůj osobní facebook, ale tam jsem tak jednou měsíčně, a navíc tam nemám co dělat (statusy jak jsou všichni ve vztahu a nebo jak jsou dojebaní, že ve vztahu nejsou, mě nechávají chladnou). Možná, že bych mohla zveřejňovat novinky na blogu i na facebooku. Každopádně mám Twitter, kde se teprve zabydluju a ještě se u mě nestalo pravidlem, že bych tweetovala nějak pravidelně, ale chtěla bych. Co říkáte?
To je tak asi všechno. Další novinky slíbit nemůžu, nevím kdy se dostanu k realizaci. Musím vymyslet další články do rubriky k Tajemství a také psát povídky. Možná můžu slíbit, že se tu brzo objeví nějaké články do rubriky Myšlenkové pochody. A ještě chci promyslet změny a lepší organizaci rubriky s povídkami. Musím to nějak vykoumat.

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | Web | 3. května 2011 v 23:18 | Reagovat

Ty máš ksichtknihu! :D *nenápadný způsob, jak zjistit tvé uživatelské jméno* :D:D:D
Jinak pro fotky i video rozho palec nahoru! :-)

2 Leila Leila | Web | 4. května 2011 v 6:57 | Reagovat

[1]: Jo mám :D ale jak jsem psala vůbec tam nechodím. Nemám proč :D Kdyžatk se tu potom objeví odkaz na můj nový facebook :D
A díky, že se ti nápady líbí. Video by se tu mělo objevit dnes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama