//pátek// Může to vyjít? Nevím, netuším, ale z tohohle snu se nechci probudit

18. června 2011 v 8:15 | Leila |  Leila


- Dlouho jsem se neozvala, že? Prožívám teď zvláštní období...
- Připadám si tak špatně. Jako bych každou minutou kterou trávím tím, že se směju, dělám kraviny a užívám si přítomnost lidí, kteří mě pozvali na další vodárnu, jako bych tím popírala svoji podstatu. Jako bych pomalu zavrhovala sebe, to, co jsem doteď vyznávala. Tím, že přijdu domů po jedenácté večerní, jako bych ztrácela samu sebe. Svoje názory a myšlenky, jako bych se přidávala ke stádu lidí, k masové společnosti. A je mi strašně, protože se při tom moc bavím a je mi vážně fajn.
- Zanedbávám Rikki a to je další věc proč je mi zle
- Nechápu to. Jak se mohlo stát, že jsem teď každý týden pozvaná lidma ze třídy ven, jak jsem ve středu dění těch lidí, které jsem pozorovala z koutku
- Zjistila jsem, že Tanečnice je mrcha. Nechci nikoho ze třídy, kromě už zmíněných dvou lidí, vidět. Jak může někdo rozkecat po škole (podotýkám že tam nebyla), že se Paní K. vyspala se spolužákem tu sobotu? Vždyť je to přece trapné šířit takové pomluvy nebo ne?
- Vlasy mi ještě voní po melounovým tabáku a já nechci zapomenout. Nechci zapomenout na tu chvíli, kdy jsem na sobě měla mikinu K., která tak šíleně voní NÍM a je šíleně příjemná. Nechci zapomenout, když jsme šli k Paní K. a K. domů a když jsem se s K. mlátila polštáři a byly jsme u sobě tak šíleně blízko...
- Dostala jsem od něj písničky, které nemá ani jeho nejlepší kámoš
- Už od dnešních pěti hodin ranních nemůžu spát a v hlavě se mi přehrává včerejčí večer a dny před tím, kdy jsem se bavila se spolužákama a v jedné hodině seděla s jedním z nich a když jsem se ohlédla na K. tvářil se divně a hrál si s mojí flashkou kterou jsem mu dala na ty písničky.. Jsem naivní nebo to něco znamená?
- Je to snad poprvé co mi nějaký kluk napsal sám od sebe
- Je to snad poprvé co bych dovolila někomu aby si se mnou dělal co chtěl jen kdyby byl vedle mě
- Musím se smát, když jsem v sobě měla už nějaký ten tabák a poděkovala jsem mu za ty písničky.
"Hlavně je nikomu nedávej." odpověděl. Optala jsem se, jestli je někdo kromě mě má. Řekl, že ne.
"To jsem tak důležitá?" napadlo mě to v tu chvíli. Co znamená, když mi vlastně neodpověděl, jen řekl že jeho nejlepší kámoš je nechce? A přitom se nedíval na mě jen někam do dáli...Jsem moc naivní?
- Proč je mi tak šíleně dobře, když jsem vedle něho? A nedokážu se smát když odejde?
- Proč je mi tak neskutečně fajn, když poslouchám Paní K. jak mi říká, že když se ho na nás ptala, odpověděl, tak neurčitě a v žádném případě neodpověděl ne?
- Jsem zmatená, nevím na čem jsem. Ale je brzo zjišťovat něco víc...
- Ta mikina fakt krásně voněla...

Leila
Měním se moc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 18. června 2011 v 10:46 | Reagovat

No,možná se trochu měníš,ale,když ti to nevadí a chceš..se změnit,tak s tím nic neuděláš..Vlastně seš ráda ne,že to je takle.Když tě nikdo nebral na vědomí a teď..ten hošík..no,znáš to,naivita je nesmrtelná,ale řekla bych,že v tomhle případě ani moc naivní nejseš..dej vědět,co je dál..

2 Leila Leila | Web | 18. června 2011 v 11:20 | Reagovat

[1]: popravdě ráda nejsem a na druhou stranu ráda jsem... nechápu to, jsem celá taková rozpolcená :D... a jo no naivita je opravdu nesmrtelná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama