//pondělí// Když dostanete to, co jste vždycky chtěli, nemusí to nutně znamenat radost

6. června 2011 v 19:56 | Leila |  Leila
Dneska mám zase tu náladu, kdy mi připadá čas strávený s lidmi zbytečný. Byla jsem přemluven k navštívení tréninku tančení, kde je onou trenérkou Tanečnice. Když jsem jela domů o dvě hodiny později, než nromálně jezdím, zase mě přepadl ten divný pocit. Jako bych musela, tedy měla bych, litovat těch dvou hodin. Mohla jsem být doma, mít toho tolik udělaného, mohla jsem dneska cvičit a tak podobně. Už bych toho měla tolik za sebou a místo toho jsem proseděla dvě hodiny na tréninku a koukala se, jak skákají malé děti, když mi to navíc připadalo neprefektní, a dalších milion věcí s předponou ne.
Nevím, před měsícem jsem vzdychala, jak strašně chci chodit ven, jak moc chci být tam a tam a jak jsem furt doma. Teď nemám na nic čas, jsem někde v tahu nebo mi spolužačky volají na skype a já pak stejně nic neudělám.
Dostávám se tedy k tomu. První příčina mého nedostatku času -> skype a icq.
Pokud si povídám s lidma neudělám nic a většinou dodělávám třeba úkoly do školy ráno. Nebo si chci udělat referáty do předu, nebo se učit, nebo třeba psát na blog, neebo si číst, kreslit... Stále někdo vyrušuje. Měla bych být ráda?
Já sakra vím, že bych měla! A šíleně mě štve, že nejsem. Přála jsem si aby mi psal víc jak jeden člověk, ježiš jak já si to přála... Jenomže to nejde. Možná, že se to jen potřebuju naučit, vím, že kdysi jsem to uměla. Tři roky člověka změní hodně. Přestože chci být ráda, nejde to. Něco uvnitř mě si pořád myslí, že je to ztráta času, že zrovna dneska ty dvě hodiny mohly být jiné.

Co sjem dál zjistila? Elita znamená nic! Jak se mi chce samotné sobě smát, jak jsem byla hloupá. Vždycky jsem se koukala na tu "elitu třídy", jak se skvěle baví, jsou vtipní, každý je respektuje, každý se jich skoro bojí, jsou prostě ti lepší, na které se můžeme jen dívat a oni nás můžou urážet jak chtějí, posmívat se nám. Chtěla jsem patřit mezi ně. BLBOST!
Nevím, jak jsem byla slepá. Ono to asi vypadá jinak, když sedíte těsně u nich a daleko od nich a vidíte ty šťastné obličeje. Prd velebnosti. V autobuse do Osvětimi jsem seděla těsně před nima. Poslouchala jejich rozhovory, hodnotila je. Nevím, jak jsem si nemohla nevšimnou té faleše, té hnusné patlolízavosti, té debility,c o ukazovali. Elita? Sorry, tak tam teda nechci patřit. Ne, raději budu na spodku třídy, tam je plno lidí, kteří se umějí bavit mnohem lépe. Kteří zapojí všechny okolo nich a nemusejí se bavit tím, že po vás málem chlustaj a kopou do sedadla, nastražují bonbony na sedadlo, aby mohli mít ooobrovskou srandu, když bonbon najdete i nenajdete... Ne ne tohle není elita třídy, takhe ejsem si jí nepředstavovala. Těch pár machýrků mi nesahá ani po kotníky. V té chvíli jsem si poprvé, poprvé, v životě přála sedět urostřed autobusu a bavit se s lidma, kteří nemají náplň života posmívat se ostatním.
Dneska jsem se koukla po třídě, jen jsem otočila hlavu a asi dvě sekundy se koukala na spolužáka a Pana Tajemného. Otočila sem hlavu a dál se bavila s ostatními. Už jsem ze zadní lavice slyšela: "hééj ona se na mě podívala, civěla na mě!" a děěěsnej záchvat smíchu. Sakra, to se po té blbé třídě nemůžu ani podívat?!

- Zjistila jsem, že občas se vynadávat není na škodu. Prostě vypustíte pár sprostých slov a je vám celkem líp.
- Těším se na konec roku tak moc, že jsem si vyrobila kalendář a škrtám dny...
- Těším se na prázdniny, budu na sobě makat a budu v září nosit to, co se mi jen zlíbí...
- Zjistila jsem, že ať si v téhle škole oblíknu cokoliv, budou některými (vůbec nepoukazuje na partičku Pana Tajemného) kritizována, co to mám zas na sobě
- Šetřím, budu si totiž kupovat fialovou barvu na stěnu a o prázdninách budu malovat pokoj! Ještě nevím, jestli si nepřikoupím ještě jednu, nějakou kontrasstní a neudělám si na zeď nějaké ornamenty.
- Zítra jsem zkoušená z fyziky a odmítám se to učit víc, než že si to jednou nebo dvakrtá přečtu... Zkuste umět zpaměti asi 15 A4 :D

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama