//sobota// Co je nového?

4. června 2011 v 13:28 | Leila |  Leila


Krůček po krůčku se zase vrácím zpět přes lesy a louky, našlapuju opatrně na trávu s ranní rosou...
Po cestě jsem přemýšlela, jestli je lepší ukazovat tu stránku osobnosti, na kterou není vždycky nálada (tedy skoro nikdy) tedy tu sarkastickou ježibabu myslíc si, že spasí svět jedině ona, nebo jako tu takovou malou šedou myš s ooobrouvskou fantazií, ktrá píše články, které stejně nikdo nepochopí. Nebo je pochopí jenom ten, kdo to zažil, je stejný jako ta holka, anebo prostě jen umí číst mezi řádky.

Když jsem bosá poskakovala v ranní trávě a do očí mi pálilo sluníčko, přemýšlela jsem taky o svých zápiscích do životníku, pseudodeníčku. Myslím, že nikoho moc nezajímá, co jsem dělala každý den, na co jsem myslela, co mě zaujalo. Můj život se skládá zatím jen ze školy a odpoledne, které většinou trávím doma. Nechci to zakřiknout, poslední dva týdny byly trochu jiné, ale hlavní myšlenkou je, že ty zápisy asi nikoho nebaví. Píšu si je pro sebe, to ano, abych věděla, co jsem dělala ten den, když otevřu ten zápisek za rok. Jenomže... pomalu ty nudné věci, že jsem šla do školy a tam bylo to a to a tak dál, a kdo se to se mnou dneska bavil, a kdo ne... začínají nudit i mě a to je, vážení, už co říct.
Životníku se vzdát nechci, baví mě si sednout k počítači a vypsat se. Když se vypíšu, opouští ty vzpomínky většinou můj mozek a já na ně nemusím myslet. Když je nenapíšu, objevují se mi jako obrazce v hlavě snad neustále, ale nudí mě, že se stále opakuju.

Nejspíš, jsem potřebovala něco jako pauzu, protože teď v sobě držím vůli. Vůli udělat si život takový, jaký ho chci. Konečně jsem přišla na systém, jakým toho dosáhnout. Taky jsem si uvědomila, že všechno nejde naráz a já nemůžu očekávat změnu ze dne na den. Nemůžu skoro tři roky ležet u počítače a pak myslet, že vydržím dodržovat všechno, co jsem si slíbila. Jdu na to pomaleji, ale je to už čtvrtý den a já mám stále sílu, což je velmi dobré, protože po jednom dni jsem většinou padala do depresí, že jsem něco nesplnila. Teď vím, že to všechno nepůjde naráz. Ale budu se snažit, ne že to nechám plynout.

Ve škole je to ale velmi hektické. Pořád něco zapomínám a hodně kazím písemky. Nejhorší je, že mi skoro ve všech předmětech de o známku, mám tam většinou jedna až dvě. Čtvrtek a pátek byly hnusné dny. Chtělo se mi až brečet jak se nic nedařilo. Zapomínala jsem doma úkoly, zapomínala jsem na všechno, všechno se hroutilo... Snad to zase odezní :D
Mno ne snad, ono to odeznít musí. :D

  • Přemýšlela jsem také o tom, že bych tady dávala mnohem více fotek. Ale rychle měním názory, jednou se mi to zdá jako skvělý nápad a podruhé zase jako kravina. Vůbec nevím, jak bych to dělala.
  • Taky jsem uvažovala nad novým layoutem. Něco pozitivního a velice jednoduchého. Se stránkou uprostřed a bílým pozadím.
  • Velmid obré je to, že jsem zase něco nakreslila. Chtěla bych mnohem více kreslit a naučit se skicovat. Věříte mi, že jsem nakreslila asi tak jednu skicu za celý život? Nevím, jak to, vždycky kreslím obrázek, který dokončím do finální podoby, nikdy nezůstane skicou. Ráda bych tady zveřejňovala nějaké skicy, myslím, že bych si tím natrénovala hodně věcí a nemusela přitom ztrávit nad jedním obrázkem průměrně sedm hodin. Skicy mají být přece rychlé ne? Mám k otmu už dlouhou dobu koupený hnědý papír, obrovskou roli. Musím ji už konečně vytáhnout ze skříně.
  • Opět čtu! Což je skvělé, zase byl týdenní útrum. Nějak se mi nechtělo. Nějak se mi v rozvrhu udělalo místo i na čtení před spaním a to chodím spát celkem brzo. O půl jedenácté většinou zalehám k televizi a tak o třičtvrtě jsem tuhá :D Asi to bude tím, že se už odpoledne snažím nespat :D a víte kolik je najednou času, když odpoledně místo spaní uděláte třeba něco jiného?
  • Reorganizovala jsem přístup ke knihvoně! Vždycky jsem tam vtrhla a líbilo se mi podle obalu a názvu (a někdy anotace) tolik knížek, žže jsem je prostě všechny pobrala a šla pryč. Takže sem doma měla na měsíc třeba i 17 knížek, protože chodím teorwticky do tří knihoven. Někdy těch knížek bylo i víc. Samozřejmě, že jsem nepřečetla všechny a některé mě ani po stránce nebavily! Ne! Tentokrát jsem to nechtěla měnit, prostě jsem tam přišla, četla názvy knížek, někdy se zastavila, ale nezdálo se mi nic dobré. Z knihovny o dvou odděleních jsem odcházela s pěti knihami. Myslím, že konečně stihnu všechny přečíst, což je podle mě skvělé a nevypadám tak blbě s taškou plnou knížek. Navíc, když jsem jela domů, mi neupadly ruce. Taky plus! :D
  • Spolužáci mě pozvali ven! Paní K. mě pozvala ven. A já šla! Sama od sebe mi navrhla, jestli nechci přijít. Mimochodem... už vím jak chutná vodní dýmka :D
  • V Osvětimi to bylo zajímavé. Párkrát jsem chtěla jedné holce rozbít pusu, párkrát vlepit asi šesti klukům... Zjistila jsem, že jsou lidi, kteří mě repsektují, zjistila jsem kdo je doopravdy Tanečnice, zjistila jsem jaká je Idolka běhna a zjistila jsem plno dalších věcí. Při zpáteční cestě jsem se nějak vyskytla v autobuse vedle K. a poslouchali jsme hudbu. Bylo to vážně zajímavé, ale všechno co se tam stalo by vyšlo tak na čtyři články... To psát nebudu, já si to nejdůležitější pamatovat budu, stejně jako jsem tady nevypisovala Prahu, jen řekla, že ničeho nelituju. Tenhle výlet jsem si užila ještě víc a nelituju vůbec ničeho. Teda vlastně jo, že jsem byla slepá husička, co si sedla vedle Tanečnice, která chtěla sedět v zadu. Ale to je tak všechno.
  • Byla jsem venku s další kamarádkou (spíš známou)! Ve městě, vrátila jsem se večer, bylo to ve čtvrtek. Koukali jsme na obrázky, četly mangu, povídaly si a probraly plno anime. Bylo to super, i když, když jsem se vrátila domů, připadalo jsem si zvláštně. Nejsem zvyklá takkhle chodit ven a je to trochu něco jiného...

Tady bych to asi měla ukončit. Zbytečnosti vědět nepotřebujete. Zatím se s vámi loučím, pokusím se být co nejaktivnější. Mám pár nápadů na obrázky, co chci stvořit, pár recenzí, co chci napsat, pár věcí co chci změnit, a několik blogů, které jsem nekomentovala v minulých dnech. snad i nějaké další video, máte zájem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blondýn-pindulín blondýn-pindulín | Web | 4. června 2011 v 13:35 | Reagovat

krásný blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama