//čtvrtek// potřebuju někam vypadnout

7. července 2011 v 10:45 | Leila |  Leila


Zjistila jsem, že nemůžu mít všechny články stejný. Zaprvý by to byl nudný stereotyp a za druhé to prostě není reálné. Musela bych psát v jednom kuse v jedný náladě. Někdy není nálada na vtípky a když není nálada, nepůsobí to věrohodně a lacině. A někdy je nálada až moc. Takže vlastně nejde psát pořád stejným stylem. Kdo mě "zná" a čte moje články dlouho, myslím, že by mohl poznat, když nějaký článek napíšu já.

To jen tak na úvod.

V mém životě je chaos nad chaos. Z úterý na středu jsem spala ve stanu a připadalo mi, že konečně začali prázdniny. Šli jsme opravdu dlouhou štreku pěšky. Asi tak patnáct až dvacet kilometrů. Jen tak, z hecu.
Pokaždé když už myslím, že jsem v pohodě se K. objeví zrovna tam, kde jsem já. A opravdu já ho potřebuju NEvidět. Jinak se z toho hnusnýho stavu mý mysli nikdy nedostanu. Každopádně včera mi zarazil do zad poslední bombu a já ztratila veškerou naivitu. Myslím, že si to budu pamatovat ještě dost dlouho na to, aby se mi pokaždé vlela do žil bojovnost, takže není třeba to tu psát. Moc se mi o tom mluvit nechce.

Ve čtvrtek (tedy dnes) budu celý den zatvrdlá v obchodě, jelikož tady jsem jako společnost taťky. Budu tu i zítra a polovinu soboty a v pondělí taky.

V úterý máme grilovačku s pár lidma ze třídy. Upřímně? nechce se mi tam. Vůbec se mi tam nechce, protože mezi pozvanýma jsou tři lidi se kterýma se bavím, z čehož dva mě jistojistě pomlouvají. Je to teď takové zmatené.
Připadá mi, jako by se celá třída spikla proti mě a Paní K. Nikdo nám nepíše a po městě kde bydlíme se šíří různé pomluvy. Zamrzelo mě, že tohle celá třída začala dělat až po tom, co skončila škola. Až po tom, co se ujistili, že už se nikdy nemusíme vidět a že ani já ani Paní K. se nemůžeme vlastně nijak bránit.Hlavně že ve škole byli všichni takoví kamarádi a hlavně ve chvíli kdy bylo potřeba opsat úkol. A teď po nás neštěkne ani pes... Mrzí mě to, protože bylo ve třídě pár lidí, o kterých jsem si myslela, že zůstanem kamarádi. A od těch jsem dostala třeba největší bomby. Myslela jsem si, že jsem žila ty čtyři roky ve světle, kdy bych neprozradila žádné tajemství. A najednou dostanu vynadáno do krav, že jsem po městě něco rozkecala? Miluju pomluvy a miluju lidi co jim věří.
Víte, že jsem se vyspala už s pěti klukama? Jse se jenom tak včera dozvěděla...
Zklamalo mě pár lidí a zadupalo mě zpátky na dno.

Nenávidím takové lidi. Ještě, že teď jsem celý den v tahu... Jsem za to ráda a pak se prostě spakuju pojedu k babi a pak pojedu do Brna na čtvrnáct dní. A budu někde v tahu asi zbytek prázdnin. Poslední týden půjdu ven a všichni budou prostě valit oči jak jsem se změnila a jak budu d-o-k-o-n-a-l-á. Vím, že dokonalost neexistuje ale jsem přesvědčená, že pro sebe dokonalá můžu být. Nechci být pro nikoho, chci pro sebe se udělat dokonalou. A jestli to dokážu, zvládnu maturu. Jestli se budu cítit uvnitř sebe v pohodě, tak se budu moct soustředit na učení a ještě si užívat života. Jak já se těším na ten gympl!

Nový skype, smazaný facebook, výběr kamarádů, mazání lidí z mobilního seznamu...
Nový život?
Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | Web | 7. července 2011 v 13:38 | Reagovat

Ta slova, která jsou v nadpisu článku si říkám už dobrých... 7 let(a že se mi to konečně splní :D)? Asi tak nějak... :-) Z části stejné důvody jako u tebe i když v trochu jiném podání, aneb lidi ze základky m-i-l-u-j-u! Jsem v kontaktu s jedním člověkem. Max. další 3 lidi, když potkám, normálně pokecáme. :-) A největší ironií je, že většinu mám na facebooku. Taky bych měla udělat čistku, všeobecnou. :D
A z druhý části... ta je mnohem složitější a nechci ti tu spamovat. :-):D
Užívej prázdnin a ser na ně! :-);-)
Pomlouvači tu budou vždycky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama