Happy Birthday Rikky

26. července 2011 v 21:35 | Rikky |  Rikki
Ahojte, všichni.
Tak jak podle názvu vidíte, tak mám dneska narozeniny. Víte vzpomněla jsem si na ten čas, kdy jste se na ten den bezmezně těšili a čekali dlouho do noci až odbije půlnoc? Kde jsou ty časy? Kam utekly? Kde jsou ty časy, kdy jste s přáteli snědli společný dort? Už asi utekli někam pryč, někam, kde my za nima nemůžeme.

Nikdy jsem nechápala ten citát: "Přátelé si drž blízko, ale nepřátele ještě blíž.", ale teď ho už chápu. Víte, kdo mi jako první napsal k narozkám? Můj největší nepřítel, který mně nesnáší mi napsal všechno nej Anet. Byla to babka, kdo by to byl kdo řekl, co? Nakonec mi popřáli děcka ze třídy a i z bývalé, které jsem dlouho neviděla a dokonce i ti, které jsme nikdy neviděla. Ale pro mně ta nejdůležitější osoba v mým životě ne a řeknu vám , že takhle jsem se dlouho necítila, ale otevřelo mi to oči. Pochopila jsem jak moc jsem pro NI důležitá, jak moc mně ONA potřebuje.

Pochopila jsem , že dostala to co chtěla ode mně, že už mně nepotřebuje, že jsem posloužila tvému účelu, a že jsem byla odkopnuta jak pes na ulici. Došlo mi, že jsem zase naletěla, tak jak vždycky, tak jak jsem se nikdy nechtěla chytit, ale nejde se tomu bránit. Tvému charakteru,tvé povaze, tvému vtipu. Kde to je? Taky to odplavalo, nebo to ještě někde je vevnitř tebe? Pokud jo, tak doufám, že to někdo někdy najde, že objeví v tobě to, co jsem v tobě objevila já. Nejúžasnějšího člověka pod sluncem, který by pro kamaráda skočil z okna, který se za ně bude prát, který poslouchá všemu co mu řekneš, který tě obejme, když mu brečíš, který ti slibuje, že vše bude v pohodě a hlavně - si slunce v nejtmavších koutech. Kdysi jsem takového měla, ale on mně opustil, teď i ty,ale to tak má asi být, i když ta bolest opět bolí, i když se cítím jako největší hajzl, i když si dávám vše za vinu a přitom za nic nemůžu.

Ale dost těhle černých myšlenek. Mám přece narozky ne? Víte dostala jsem od rodičů strojek na psy. Můj pes je už ostříhaný a povím Vám, že se to VŠEM líbí. Takže se těším, až mu zase srst opět naroste. Taky mám knihu od Richelle Mead - Sukuba, už se nemůžu dočkat až se k ní dostanu a přečtu ji. No nakonec si dovolím, ještě jedno přísloví, kterým se dneska do půlnocí chci řídit: "Včerejšek je minulost. Zítřek je budoucnost, ale dnešek to je dar a záleží jen na VÁS, jak si ho užijete." Mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 29. července 2011 v 15:17 | Reagovat

Opožděné přání k narozkám!
Napiš pak recenzi na tu knížku:)

2 Rikky Rikky | Web | 2. srpna 2011 v 22:23 | Reagovat

[1]: Děkuju :) Caty, recenzi naúíšu už jsme ji dočetla , tak asi v sobotu se to tady objeví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama