//neděle// tejden, dva, tři... co na tom záleží?

24. července 2011 v 19:56 | Leila |  Leila
Žeru, jak za mnou každý chodí jen když něco potřebuje. Jak do toho malého pokoje, do té místnosti se čtyřmi stěnami, nikdo nepříjde, celý den se neukáže ale jakmile mají na něco chuť, už pro všechny najednou existuju a mám jít něco udělat. Nebaví mě, že mě každý najde, jen když něco potřebuje. Ale já jsem sobecká, když za někým příjdu s tím, že něco potřebuju.

SEROU MĚ! Rodiče, kteří jenom proto že spolu pořád nemluví, jsou rozhádání, jsou hnusí na mě. Když jsem v jedné místnosti s jedním o hodinu později příjde druhý a začne do mě hustit nebo se se mnou pro změnu nebaví! Jo jasně! Já můžu za to, že se kurva neumíte domluvit!

SEROU MĚ! všechny ty skvělá přátelství naslibovaná na konci školního roku, jak všechny vydržej na vždy a další hemzy. PCHE! NIKDO, NIKDO se neozve! Proč já bych pořád měla bejt ta, kdo dolézá? Kdo volá jako první? Od minulýho úterý sedím doma a mobil je pořád hluchý. Mno jo, kdo by obětoval penízky že? Když jsem na skypu, samozřejmě napíše jeden člověk, protože hned v druhé větě zjistím jak strašně se nudí. Já jsem poslední záchrana? Když už nic, aspoň já? Jak každý říkal, jaká jsem skvělá kamarádka a podobné kraviny. Proč bych se měla kurva snažit, když se nikdo nesnaží na oplátku?!

SERE MĚ! tenhle stav, protože to ve mě vře, jsem maximálně nasraná a zoufalá zároveň. Nebaví mě to dusno doma, kdy sestra je věčně v tahu a doma se pomalu nedá dýchat. Nebaví mě ty falešný vztahy, kdy si každý hraje za sebe a pokud se neozvu tak se neozvou. Stejně by nikdo neměl čas. Je přece léto ne?
Bublá to ve mě, chce se mi řvát a poprvý mám pocit, že bych chtěla sama sobě rvát vlasy, jako bych chtěla uniknout z tohohle kruhu tím, že si ten špendlík, který drží náramek, který teď pletu zarazím do prstu. Ale já to neudělám, jsem totiž moc hrdá a navíc, miluju se natolik, že mi to pud sebezáchovy nikdy nedovolí. Nikdy si neublížím a to je snad to jediné co mě v tuhle chvíli těší.

SERE MĚ! že nemůžu cvičit, protože mám hlavu tak plnou myšlenkama, že můžu jen bezcíleně sedět a čumět na blbý dokumenty na Spektrum. SERE mě to maximálně, protože kvůli všem debilům nemůžu jít za svým cílem.
Ale kdepak... Každý o mě říká jak jsem sobecká, myslím jen na sebe a podobně. Proč se tak nechovat? Proč nebýt ta sebestředná mrcha? Slušňačka to dotáhla do tohohle stavu. Snít o nějakým klukovi, co za to ani nestojí? Opíjet se jenom s jediným účelem, schlastat se jak doga i když vím, že budu brečet jak želva. Opíjet se, abych se mohla vybrečet? PROČ JSEM KURVA TAK BLBÁ! A proč já bych měla bejt smutná, že mi nikdo nezavolá? BUDOU lepší lidi, já vím že budou a že konečně prožiju to, co sem chtěla vždycky zažit.

Ale ne. Došlo mi to už před pár dny. Proč furt myslím na druhé? JÁ si budu užívat, protože někteří už to pochopili a žijou si blaze. Ale tohle jsem tím článkem nechtěla říct.

HAHA, jedu do Brna, do té doby si doma udělám další věci, nakreslím pár věcí, dopletu náramek a možná se budu věnovat svýmu miláčkovi bložínkovi. Každopádně, než odjedu, oznámím vám to, protože si sebou NEBERU noťas, takže nebudu a nechi mít přístup na internet, NEBERU si mobil (který stejně za pár vteřin vypnu), který hodím na dno šuplíku a nechci nikoho VIDĚT! a budu v pohodě! daleko od všeho tohodle, od těch debilních "problémů" co mi ničej hlavu. Začíná to ve mě vřít pokaždý jakmile pomyslím na ty planý sliby a spoustu dalších věcí. A kdy se vrátím? Co já vím. Budu tam týden, dva, možná tři... Proč ne? Nebudu na nic myslet a budu v pohodě. Uvidíme jak se tam dokážu dát dohromady, protože takhle na gympl nastoupit nechci. Jako nějaký ukňouraný cholerický budižkničemu. Heh, každým dnem si uvědomujuu, jak se na gympl těším víc a víc... Nemůžu se dočkat!

PS: potřebovala jsem nějak ze sebe dostat tu agresivitu... Zjišťuju že stále častěji v sobě pociťuju zlost a už ji nehcci zadržovat v sobě. Proč bych měla mít dokonalý sebeovládání?
PSS: sprostá slova tam naskákaly samy, to já opravdu neeee.... :D
PSSS: jen pár (opravdu pár) dní a jedu pryč!
Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilma Ilma | E-mail | Web | 25. července 2011 v 2:22 | Reagovat

To s tím koncem roku chápu. Každej říká, jak se budete vídat, jak mu budeš chybět a bla, bla.. ale ve finále se ani neozve. Facebook se hemží statusama o tom, jak si kdo užívá a nebo nudí a ano, někdo napíše "Hele, taky se nudíš jako já?" ..Jo, jsem na to děsně zvědavá. Taky si připadám,jako ty.. že se ozvou, jen když už se vážně nudí.  A někteří z dalších lidí jen když něco, jak jsi i ty psala, potřebují. Musíme věřit, že na střední nám bude líp. Jakožto částečná pesimistka se toho částečně obávám.

2 Enny Enny | Web | 25. července 2011 v 20:13 | Reagovat

Mluvíš mi z duše, drahá Lei. :-)

3 Leila Leila | Web | 25. července 2011 v 22:09 | Reagovat

[1]: Bude líp, protože na střední už třídy nebudou tak šíleně rozdílné. Budou tam lidi co jsou si alespoň v něčem podobný. Samozřejmě se může stýt cokoliv, ale já pevně doufám, že střední bude prostě super :-)

[2]: :-) je hezký vědět že někoho rozčilují stejný věci, aspoň si nepřipadám blbě, že mě něco takovýho štve :D

4 Rikky Rikky | Web | 26. července 2011 v 16:57 | Reagovat

Okis, chápu. Užij si to tam a doufám, že tam nikoho neuvidíš a dostaneš vše po čem, tak moc toužíš a možná dostaneš i to, co si ty myslíš, že nebudeš moct nikdy mít. Měj se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama