//Neděle// Zhluboka se nadechnout a pořádně se od toho dna odrazit

3. července 2011 v 12:26 | Leila |  Leila


Zdravím vás,
určitě jste všichni šíleně naštvaní, že vám každý den nepřínáším novinky ze svého chaotického života, nebo prostě, že tady většinu času nejsem. Určitě už vás unavuje jak jsem tady tak měsíc a pak se třeba na čtrnáct dní odmlčím. Popravdě mě to sere taky.

Co se dělo v mém životě v posledních týdnech? Nuž, nebylo to lehké. Neměla jsem náladu na nic a na nikoho, řekněmě, že o tom nechci psát, mluvit, ani na to vzpomínat. Chci prostě zapomenout a to doslova. Nejraději bych asi celý červen ze své paměti prostě odsranila. Šlo to z absolutních výšin do nejhorších nížin a já si sáhla na dno. A pak? Jsem se potápěla dost hluboko na to, abych měla právo na to všechno ignorovat. Jeednoduše řečeno? Všechno se posralo.

- Poslední den školy, vysvěčení (mám jen dvě dvojky), dále pak taky program našeho rozloučení, které nám učitel co to organizoval totálně zhnul, ztrapnil a udělal si z toho show vlastní osoby.
- Rozlučák tentýž den, byl snad ještě horší. Zkončil totálním fiaskem ale jedno pozitivum to mělo. Uvědomila jsem si, že je opravdu totální konec.

A dál? Nechci o tom psát, je to šílené a já vážně potřebuju zapomenout

Každopádně jelikož venku chčije a chčije, tak to tady přestanu zanedbávat a trochu se tu o to postarám a vylepším. Potřebuju trochu protřídit rubriky a doplnit všechny challenge. Tímto se omlouvám (opět) všem u kterých jsem zapsaná...
Mno každopádně začaly prázdniny a já jsem za to šíleně ráda. Moc se těším na nové prostředí školy a vlastně všechno co mě po prázdninách čeká. Doufám, že jsem si smůlu za ty čtyři roky na týhle škole vybrala do dna a těď mě čekají zase čtyři roky štěstí. Potřebuju se vzpamatovat a začít si užívat.

Možná změním i layout...
Venku furt chčije...
A prej že každý den budu venku a přes den na počítač nešáhnu...
Kdyby mi aspoň nebylo tak blbě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama