//pondělí// Prý nebude o prázdninách nuda

4. července 2011 v 16:31 | Leila |  Leila


Sáákryš!
A to jsem si říkala jak každý den prázdnin budu neco podnikat a žádný den nebudu sedět u počítače dýl, jak tři hodiny, ať z těch prázdnin taky něco mám. Tůůdle!
Už druhý den sedím u počítače (ležím) a neskonale se nudím! Dokonce jsem vytáhla Playstation a ve chvílích nouze zabíjím čas tímhle. Jenomže mě všechno baví tak pět minut, a pak jsem tím tak otrávená, že musím jít dělat něco jiného. Takže jenom ležím, spím a jsem u počítače. A žeru i když je mi z každého jídla blbě. Když nic nejím mám hlad a je mi zle a můj psychický stav se zhoršuje. Ovšem když jím už po třetím soustu se mi chce zvracet. Co mám jako dělat?

Zkoušela jsem malovat. U čtení usínám nebo mě bolí hlava. Zkoušela jsem chtít plést náramky, ale jakmile jsem se podívala na krabici s bavlnkama přešla mě chuť. Chtěla jsem se začít věnovat angličtině. Přeložím jedno slovíčko a konec. Chtěla jsem si přepsat sešity ze školy do počítače ať je můžu vyhodit. Pche, furt leží uprostřed pokoje na zemi.

Mám asi nějakou chronickou lenost.
Každopádně za to možná může i to, že mou mysl momentálně zabírá hlavně jediná věc a to jsem sama já. Bohužel svůj chaos v hlavě vyřeším jedině tím, že budu vyčkávat, protože to vyřeší jedině čas. Každopádně se zevnějšek toho mohu udělat spoustu. Jenomže mi chybí ta zatracená vůle. Proč to nejde bez ní?

Ale já to potřebuju. Potřebuju být na konci prázdnin dokonalá a hlavně si potřebuju dokázat, že na něco mám a že něco zvládnu. Poslední čtyři roky se mi všechno hroutilo pod rukama.
A vím, že tohle mě udělá šťastnou. A ne, není to můj sen mít míry 90-60-90. Až budu taková jaká chci být, tak můžu přestoupit k dalším cílům, jako je maturita a podobně. A až to bude, přestoupíme k dalším mnoha a mnoha cílům, které prostě splním. Ale ke všemu potřebuju tu vůli, kterou doufám tímto prvním cílem získám.

Proč o tom melu? (protože se někomu potřebuju vykecat) Protože jsem se rozhodla trochu si k tomu pomoct blogem. Určila jsem si pár cílů. Rozhovořím se o nich a pak se vrátím k té pomoci blogem.

 • Jako nejhlavnější cíl jsem si zvolila zhubnout šest kilo. Což máme tři kila za měsíc. Myslím, že je to cíl, který mi na zdraví neuškodí a je navíc celkem reálný a navíc se s ním bohatě spokojim.
  Prostředky: Omezení jídla a sladkého (anorektičit se vážně nechystám, ale když na obídek sníte devět knedlíků nějaké to omezení potřebujete)
  Cvičení: zumba fitness a cardio party, a běh přibližně 2 km pokud bude hezky
 • Druhý cíl je si postavu vytrénovat aby mi nevysela kůže a když budu chodit abych neměla stehna jak třesavku.
  Prostředky: Posilování
  Cvičení: Sed lehy, výkopy
 • Kondička, jinak mě na gymplu rozcupujou, když neuběhnu skoro nic.
  Prostředky: Běh
  Cvičení: Běh
 • Ohebnost, jsem totiž ohebná asi jako kus betonu. Potřebuju se trochu rozhýbat, abych třeba v gymnastice nebyla za úplný pako.
  Prostředky:
 • Další cíle jsou méně důležité, kažopádně ještě dost. Všechny mám sepsané v jednom sešitě a je toho hodně.
 • A poslední cíl, který je stejně tak důležitý je zapomenout...
Nevím, jestli vám tu mám vypisovat všechny cíle a plány, co chci za prázdniny stihnout. Bylo by to dlouhé a nikdo by to nečetl..

Každopádně jak to souvisí s blogem? Jednoduše zde budou k vidění i moje pokroky. Samozřejmě nemíním přestavovat blog, všechno zde zůstane a bude nadále přibývat, jenomže byl původně vytvořen k tomu, abychom si zde vylévaly svá srdce a tak se tady bude objevovat i toto. Jen nevím jestli to zveřejňovat jako samostatný článek do rubriky Životník, nebo to zveřejňovat jako samostatný článek v samostatné rubrice anebo to strčit do mých výkeců a skoro zážitků...
Poraďte...

Cítím, že k tomu potřebuju blog jinak bych vás nezatěžovala. Ale tak se budu muset alespoň stydět, že jsem to nesplnila. Do konce týdne chci zhubnout dvě kila. Vím, že je to hodně, ale myslím, že rychlý začátek dobře nastartuje ten program a potom to bude snažší. Navíc, když tohle překonám budu fakt borec a budu se cítit šíleně dobře. Takže ahoj cíle, Leila tě pokoří!!

Leila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama