VA - Mrazivý Polibek

18. července 2011 v 0:32 | Rikky |  Knižní recenze


Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...

6/10

Co o tomhle díle říct? Noo... hrozně mě zklamala. Podle názvu a recenze jsem teda čekala něco úplně jiného. Tenhle díl se hlavně točí o tom, jak Rose žárlí, když Dimitrij si začne víc seznamovat s něký jiným a jelikož Rose je Rose, tak ani ona není svatá.
Do toho se připletává matka Rose, která má s dcerou jedině společné to, že mají stejného nepřítele - Strigoje.


Kniha se zachránila koncem - bitkou mezi Rose a zajatci + konečně se to rozjede mezi Dimitrijem, který si to taky v tom svým mozečku vyjasní, co k ní vlastně cítí. Moje myšlenky, když jsem zaklapla tu knihu, byly jen, aby trojka taková nebyla - díkybohu, že se to splnilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama