VA - Poslední oběť - Richelle Mead

18. července 2011 v 0:10 | Rikky |  Knižní recenze


Rose Hathawayová je obviněna z vraždy královny upírů Tatiany. Je uvězněna, důkazy zdá se hovoří jasnou řečí o její vině, a Rose tuší, že bude odsouzena k smrti. Nehodlá čekat na nespravedlivý rozsudek a z vězení uprchne. Žije mimo svět upírú s pomocí nejdůvěrnějších přátel se pokouší rozkrýt záhadu vraždy královny Tatiany.
Dimitrij, přítel a věčná láska Rose, je zpět. Těžký čas, který strávil mezi Strigoji, mu zanechal na duši mnoho jizev a skličuju jej melancholie. Rose neztrácí víru v jeho uzdravení.
Její nejlepší přítelkyně Lissa, princezna z rodu Dragomirů, má nárok na královský trůn a vznáší svůj oprávněný požadavek na převzetí vlády. Dočká se Rose spravedlnosti a Lissa korunovace? Doufáme, že ano…

9,5/10

Tak kniha se mi velmi líbila. Sice zde dávám recenzi na poslední díl, i když není ani ta první, ale nebojte už na tom pracuji. Teď ke knize. Bylo mi jasné(celkem) o čem asi tak půjde a moje hlavička mně nezklama. Doufala jsem, že mně autorka nezklame a to se nestalo. Líbilo se mi chování jak Rose , tak i Dimitrije.

Do toho je ještě zapleten vedlejší děj Lissy. Autorka to krásně vyrovnávala. Bojové scény do nichž jsem se člověk krásně vžije, byly fantastické, stejně jako ty romantické. Hodně se dá zapojit fantazie a dokázat si to představit. Jedině co mně trošku zklamalo bylo konec. Nečekala jsem , že se to až tak moc zvrtne u Rose a jejího "přítele". Jinak žádná výtka by nebyla a už moc se těším na její další novou serií.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama