Zatraceně

10. července 2011 v 16:25 | Rikky |  Rikki

Na pozdrav dneska nemám, tak ho po mně prosím Vás nechtějte.
Psala jsem článek už před tím a byl o hoooodně delší, ale nazveřejnil si, protože nám blbne net. Prázdniny nejdou vůbec jak měly jet. Je to totálně v háji. Nic se nedaří. Prachy jdou pryč a ani si nevšimnete jak moc. Brigáda se mi posunula, protože týpek jsi odjel někam fuč a klíče,instrukce prostě nic nedal, takže bomba a k tomu jsme zjistila, že jsem vážně velká,hnusná, falešná, zrádna mrcha a kamarádka. Místo, abych byla oporou tak ještě víc se ji snažím shodit(asi nwm, jak to popsat), místo abych ji pomohla povzbudila či něco podobného. A místo, abych se ji omluvila (což stejnak moje hrdlost nedovolí), tak se radši budu ji vyhýbat, ignorovat a já nevím co ještě dál. Panebože, kdy se ze mně stal srab postavit se a vyříct si to, kdy místo toho, abych si to vyjasnila, tak si radši sednu ke sklence tvrdého chlastu, zliju se až do němoty a pak se jdu koupat do řeky. Nakonec si ještě málem zapálím. A pak doslova svádím jednoho kluka, aby já nevím co. Panebože, proč jsme takový srab? Proč tolik závidím? A hlavně proč mně to k***a tolik s**e? Přestávám se chápat, přestávám to zvládat. Zatraceně, tohle nebylo vůbec v plánu, tak PROČ? Místo, abych šla ven a užívala si, tak se depkám, mluvím sama se sebou a čekám, kdy se konečně sesypu. Asi měla fakt jedna kámoška pravdu, že za chvilku přijdu do fáze, kdy budu chtít jet na koncerty, za kamarády,kteří jsou bůhvíkde, chlastat se svoji partou, ale nejraději sama,protože já takovou partu nikdy mít nebudu(jaká to ironie) a spát snad s každým, který bude při ruce, ale já tohle nechci. Zatraceně, já tohle nechci!!! Tak proč mně to tolik přitahuje, proč mám pocit, že tomu padám.
Proč, ti tolik závidím?? Proč???? Proč mám pořád pocit, že jdu ve tvým stínu, že z něho nikdy nevyjdu, že budu pořád v něm???? Ale já nechci být v něm, nechci se tam schovávat, jak malá,bílá krysa. Nechci být za tvými zády, chci být vedle tebe, chci být oporou, chci.... zatraceně, co já vůbec chci?
Wooow, celkem dobře depkařím, co? Ale víte co je mi to jedno. Je mi to jedno, že si to lidí čtou, že nejsem takový drsňák, ale rozhodně jsem dobrá herečka. Nikdo to nepoznal a nikdy nepozná. Možná, že by nebylo špatné se tomu poddat, ale co z toho budu mít? Další depku, více zkažené ledviny? A nebo dál odolávat, jak nejvíc to jde, ze všech sil? Dokážu to vůbec? Dokážu, to zase ze sebe setřást? Dokážu a nebo ne? Ať už udělám cokoliv, obě bude stát za to. Teda to jedno jen za začátku a pak? Pak se hlasitě všichni zasmějeme. Yeah, to zní jako dobrý plán, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama