Prázdniny aneb zase to peklo

30. srpna 2011 v 22:34 | Rikky |  Rikki
Ahojky všichni!!!
Tenhle článek jsem chtěla napsat až zítra, ale jelikož skoro jedu, tak to nestíhám. Proto je to tady dřív. Tak je to tady, naše dovolená končí a jedem dál. Takže tím bych chtěla popřát všem prvňáčkům, kteří jdou do školy hodně štěstí, užijte si to, dokud to je tak zatraceně lehký! Deváťákům - vyberte si dobře, kam půjdete. Bude to Váš budoucí život a taky mučení. Vyberte si dobře!! Prvákům - Hodně štěstí a ať si zvyknete. A těm, kteří jsou dál. Vydržte, ještě pár roků a konec!!! Čtvrťákům - držím Vám palce při maturitách a jejich přípravách, neztraťte chladnou hlavu.
Uvažovala jsem jak mám asi shrnout prázdniny, které byly asi nejhorší ze všech, když, ale opomenu ony příjemné věci. Co jsem mluvila s různými lidmi, tak mi říkali, že tyto prázdniny byly nejhorší. Takže asi na tom něco bude :D . Taky bylo divné, že Leilu jsme neviděla celé dva měsíce, ale možná, že zítra nám to vyjde!! Avšak díky tomu jsem pochopila, jak moc jsem na ní závislá a zvyklá. Taky tím, že jsem ji neviděla, tak jsem stíhala i jiné věci, které obvykle nedělám.
Taky mi došlo co znamená slovo přátelství, když jsem se jednou na to ptala jedné kamarádky z netu, odpověděla, že to nejde vysvětlit, že to člověk musí cítit sám, a pak když mi Leila o několik týdnu později řekla, že kdybych ji řekla skoč a držela ji za ruku, tak by skočila se mnou a já jsem myslela, že to chápu, ale prdlajs. Pochopila jsem to až teď, když jsem dostala lekci. Pochopila jsem, že když se znám s někým moc dlouho, že ho pak začnu odhazovat od sebe, protože mám strach. Protože se bojím, že bych se s ním mohla sblížit a bojím se té bolesti, která možná někdy přijde, když mi řekne, že už mně nechce vidět a mně přes prázky došlo, že proto dělám to co dělám. Nechci to znovu zažít. Taky mi došlo, že pro lidi, kteří jsou pro mně blízko, tak bych udělala cokoliv. Došlo mi, že prostředí ve kterém žiju se na mně přilepuje jako mokré tričko.
Došlo mi, že chci se ráno probudit a cítit někoho za sebou, jak vás drží ve spánku. Došlo mi, že za sarkasmem a ignorací a vším možným je jen slupka,která .. ne - kterou CHCI někdy odloupnout, ale jen nevím kdy.
Přes tyhle prázky mi došlo spoustu věcí a spoustu nových zažitků od nás až po Uherský Brod.
Doufám, že každý si nějak prázky užil či aspoň mu něco došlo, tak jako mi. Doufám, že KAŽDÝ zažil něco při čem se zasměje až bude nejhůř, protože i takový zmetek jako jsem já, něco má. A když se mně někdo někdy zeptá: "Skočíš?" odpovím: "Skočím s úsměvem na rtech."
Hodně štěstí všem do 1.září. Držte se , poznej te nový lidi i svět. PS: Držte mi palce v tanečních!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama