Inspiration

//004// Inspiration

24. července 2011 v 10:16 | Leila


Je tu neděle, meme pořádáne Nikki. Jedná se o zveřejnění tří obrázků...
Já vybrala opět známky.
Už jsem se několikrát zmínila, že mám těch známek hodně že?

1.2.


3.

//003// Inspiration

17. července 2011 v 10:02 | Leila


Je tu opět neděle a to znamená, že tu máme meme Inspiration, které pořádá Nikki.
Dnes jsem vybrala opět známky, ale tentokrát se týkají jenom jednoho titulu. Harry Potter.
Když jsem byla doma v zimě kolem dvou měsíců, byla jsem touto ságou posedlá. Hledela jsem insformace, četla spoustu povídek, narazila na nejlepší povídku, kterou jsem kdy četla...
//002// Meme inspiration

10. července 2011 v 9:57 | Leila


Neděle. Meme pořádá Nikki.
Jde o to, zveřejnění tří obrázků, které nás tenhle týden zaujaly a nějak souvisejí s knihou.
Jdeme na to.
Dnes jsem vybrala tři obrázky neobrázky. Jedná se o tři známky. Známky jsou něco jako posedlost. V počítači mám složku, která už jich obsahuje kolem stovky a když se nudím většinou (nedělám nic) hledám známky. Tyhle se týkají čtení jako takového.

1.


2.


3.

//001// Inspiration

12. června 2011 v 15:07 | Leila


Tohle meme pořádá Nikki. Zalíbilo se mi okamžitě, protože já mám spoustu obrázku postahovaných z internetu související s knihou. A aby tady nebyl článek jen s obrázky ostatních lidí, ale měl článek i něco mého, pokusím se vám napsat, proč to u mě tenhle týden zrovna vyhrály tyhle tři obrázky. Tak jdeme na to:

1.


Tenhle obrázek miluju už šíleně dlouho. Nevím, prooč vzbuzuje ve mě dobré pocity a určitě si jednou takovou fotku pořídím. Samozřejmě na tý posteli budu já. Líbí se mi ta bezprostřednost a upřímnost fotky. Proč se nepřiznat, líbí se mi ta postel a jsem úchylná na bílé povlečení. Kočičák v zadu je taky perfektní a i když nejsem velká milovnice zvířat (nepotřebuju je k životu) takhel se s kočičákem povalovat v posteli by bylo famózní. A mít v ruce knížku a ke všemu takovouhle postavu? Nechtěli byste? :D

2.


K tomuhle není co dodat. Někdy si připadám jako ten klučina na obrázku :D. Není co řešit :D

3.


Knihy mi vždycky připadali jako něco velmi magického a zvláštního. Něco, co je ale zároveň šíleně něžné a nevinné. Ať to byli klidně hororové povídky, vždycky jsem si knihy spojovala s dávnými dobami a s dívkama v nadýchaných sukních, spodničkách a bílých rukavičkách, které se sice musejí chovat jako pravé dámy, ale pak utíkají do fantazie, do knih. Kdy ve slaměném klobouku a na dece prožívají se svými hrdiny nejrůznější odbrodružství a sní, že jednou budou tou hrdnikou ony. To mi připomíná ten obrázek.
 
 

Reklama