Meme Quote of the Week

//003// Quote of the Week

9. července 2011 v 9:31 | Leila
Quote of the Week Sobota, tedy meme od Judit. JEdná se o zveřejnění tří úryvků z knih. Tak jdeme na to...

1 vtipný výrok z knihy, ktorú ste čítali (môže pozostávať aj z viacerých viet, len nech nie je príliš dlhý)
- Gossip girl, Ty víš, že mě miluješ

Co potřebujete k na návštěvu univerzit

Auto.

Kamarády. Nejlépe takové, kteří nejsou zas tak moc zapálení do studia. Aby vás totiž neposlali ke všem čertům, až se ráno s kocovinou rozhodnete, že vlastně na žádný pohovor nechcete jít . A místo toho zůstanete všichni v motelovém pelechu, budete koukat na video a pít koktejly vlastní receptury.

Oblečení, ve kterém můžete bez obav usnout a pak ho možná ráno zapomenout sbalit do kufru. Takové erární hadříky.

Něco pěkného na sebe, až půjdete na věc. Ale zase není dobré vypadat nějak zvlášť nápadně. Pamatujte si, že není dobré vypadat líp než zkoušející nebo porotce, aby nezačal žárlit...

1 romantickú scénu (nemusí byť priamo bozkávacia, stačí ak v nej bude romantika v akomkoľvek slovazmysle)

těm se v poslední době hodně vyhýbám. Omlouvám se, tentokrát tady nic...

1 silný moment - výrok, ktorý vás prinútil zamyslieť sa, nad ktorým ste sa pozastavili, ktorý pre vás niečo symbolizoval a pod.
- Levá ruka boží

Na stole leželo lidkské tělo, které lord dohlížitel pitval. Hrudník byl nesmírně obratně otevřený dlouhým řezem, který se táhl až do spodních partií břicha. Laždá vrstva kůže a svalů byla pečlivě a precizně odříznutá, odchlípená stranou od řezu a zatížená nějakým závažím. Co ale Cala kromě pohledu na takto obnažené a vystavené tělo nejvíc šokovalo, co mu nedovolovalo se s tím pohledem smířit, ačkoliv už v životě viděl spoustu mrtvol, byla skutečnost, že tohle tělo patřilo dívce. A dívka dosud nebyla mrtvá.

//002// Quote of the Week

11. června 2011 v 10:53 | Leila
Quote of the Week Je sobota, den který patří meme od Judit. Jedná se o zveřejnění tří úryvků z knih.

1 vtipný výrok z knihy, ktorú ste čítali (môže pozostávať aj z viacerých viet, len nech nie je príliš dlhý)

Hunger games - Vražedná pomsta

"Chceš se podívat na plody mého talentu? Cinna odvedl skvělou práci."

1 romantickú scénu (nemusí byť priamo bozkávacia, stačí ak v nej bude romantika v akomkoľvek slovazmysle)

Hunger games - Aréna smrti

"Tak si budu muset doplnit místa sám," říká a přesouvá se ke mně.
Tohle je první polibek, který si oba plně uvědomujeme. Ani jeden není omámený nemocí či bolestí, ani nejmse v bezvědomí. Naše rty nejsou horké od horečky ani studené od zimy. Tohle je první polibek, při kterém skutečně cítím, jak se mi něco pohnulo v hrudi. N2co teplého a zvědavého. Tohle je první polibek, který ve mně vyvolává touhu po dalším.


1 silný moment - výrok, ktorý vás prinútil zamyslieť sa, nad ktorým ste sa pozastavili, ktorý pre vás niečo symbolizoval a pod.

Hunger games - Vražedná pomsta (silný spoiler!!!)

Ten hlas poznávám. Stejný tón používá, když se blíží k raněnému zvířeti, aby mu zasadil smrtící ránu. Instinktivně zvedám ruku, protože chci odrazit jeho slova, ale Hurikán ji chytá a pevně ji tiskne ve své.
"Ne," šeptám.
hurikán ale není typ, který by přede mnou něco držel v tajnosti. "Katniss, žádný Dvanáctý kraj už neexistuje.""

//001// Quote of the Week

14. května 2011 v 21:27 | Leila
Quote of the Week Tohle je nové meme, do které jsem se přihlásila.
Jedná se o to, že každou sobotu zveřejníte úryvky z knih na tři určité témata. Meme pořáda Judit.

1. Vtipný výrok: jedná se o knihu Mediátor od Mec Cabotové

"Něco ti řeknu,"skočila mu do řeči. "Zapomeň teď na masážní vanu a vystartuj rovnou do nemocnice.Pak třeba, když bude čas-"
"Ano." Adam pohlédl okénkem zbožně k nebesům. "Bůh existuje."
"Řekla třeba ty plechová hlavo," ...

2. Romantická scéna:
Rozhodla jsem se pro scénu z Město ze skla od Cassandry Clareové. Nevím, jestli je to romantická scéna, ale... ach... :D Snažila jsem se vyhnout nějakým obrovských spoilerů.

"Clary zalapala po dechu. Pořád se na ni díval, ale výraz v jeho tváři se změnil - byl to výraz, jaký u něj ještě nikdy neviděla, ospalý, smrtící, v očích se mu svítilo téměř dravě. Najednou si byla naléhavě vědoma silného tlaku jeho těla na její, svými boky se dotýkal jejích a ji bolelo všude, kde se jí nedotýkal, ta bolest byla téměř fyzická.
Co bych s tebou chtěl dělat já, řekl. Nemyslíc na nic jiného, než na to, jak moc ho chtěla, nechala své prsty bloudit z jeho tváře dolů ke rtům, ukazováčkem obtahovala tvar jeho rtů.
Odměnou jí bylo jeho přerývané nadechnutí a náhlé potemnění jeho očí. Ani se nepohnul.
"Co přesně, bys se mnou chtěl dělat?" Zašeptala."

3. Silný výrok: myslím, že tohle bylo pro mě nejtěžší...
Vybrala jsem si z Město z Popela od Cassandry Clare. Opět sjem se snažila bez nějakých spoilerů. Myslím, že se to tak úplně nehodí do téhle kategorie, ale zapůsobila na mě prostě velmi silně.

"Přesně tak." To promluvil Jace. Clary koutkem oka rozmazaně viděla, jak se k ní blíží. Položil jí ruku na rameno a otočil ji tváří k tobě. "Je to jenom polibek," řekl jí, a přestože mluvil drsným tonem, dotek jeho rukou byl z nevysvětlitelných důvodů velmi jemný. Nechala ho, aby ji k sobě otočil, a zvedla k němu hlavu. Měl velmi tmavé oči. Možná za to mohlo špatné podzemní osvětlení, možná něco jiného. V obou jeho rozšířených zorničkách viděla odraz sebe sama, maličkou postavičku v jeho očích. Řekl jí: "Můžeš třeba zavřít oči a myslet na Anglii, jestli chceš."
"Nikdy jsem v Anglii nebyla," odpověděla, ale zavřela oči"
 
 

Reklama