Minulé layouty

I just wanna be perfect

10. června 2011 v 14:12 | Leila
Zdravím!
Dnes je zvláštní den. Dělám všechno, co bych dělat neměla, ale jakmile se pustím do něčeho, co bych měla mít do neděle hotové, usínám. Zvláštní. Takže si od rána hraju s tímhle layoutem. Je jednoduchý a takový, zdá se mi mnohem jinačí, než ten předchozí, i když má podobné barvy. Všimli jste si, že nemám ráda tmavé layouty?
Jmenuje se přesně tak, jak vidíte v nadpisu. Pokud tam mám chybu, což doufám, že nemám, tak tu chybu prostě přehlédněte. Pro mě je tenhle layout mnohem lepší na toto období, než ten minulý. Chtělo to změnu, nějak stylově se vším všudy to odstartovat.
Jelikož už je červen, už půjdeme do školy jen párkrát a pak je konec a velké prázdniny. A mi připadá, že by se těch devět let na základce mělo nějak stylově ukončit. Tákže tu máme u té příležitosti nový layout, slibující sice tři měsíce dříny, ale pokaždé jak se na něj podívám cítím novou sílu to zvládnout. A pak... Budu perfektní...

Leila

PS: Mám v menu dvě varianty. Odrážky a takovou omáčku okol odkazů... Co je lepší?

Layout - Simplicity

4. dubna 2011 v 0:08 | Leila
Tenhel layout tu vydržel dost dlouho. V té chvíli sjem se bezhlavě zamilovala do jednoduchých nepřeplácaných layoutů a čistého vzhledu. Layout mě bavil a ta fialová tak uklidňovala :D...
Každopdáně nový layout je tady, takový jarní. Tomuhle vzdávám holt, zase se mi něco povedlo :D

1.11 - Layout - I don't know

1. listopadu 2010 v 19:12 | Leila
avatar
avatar
avatar
Dneska jsem dostala velmi velmi zvláštní náladu a stvořila jsem nový lyout. Dělala jsem ho na etapy střídavě se spánkem, protože Leila v téhle chvíle leží doma po nemocničním pobytu, ale o tom někdy jindy. Ale k layoutu. Jsem maximálně spokojená a nadšená!!! Nikdy jsem nestvořila nic, co by se mi líbilo tak moc. Ale nemohla jsem vymyslet jméno. Na jména jsem blbá. Jména jsou horor.
 
 

Reklama