Movies

Blade 2 - recenze

6. srpna 2010 v 22:04 | Riky
Blade 2
Žánr: Horor/Akční
Natočen: 2002
Režie: Guillermo De Toro
Obsah: Je-li svět ohrožen novým a ještě smrtonosnějším druhem superupírů. Z nich mají strach samotní upíři víc než z Blade (Wesley Snipes). Proto ho poprosí o pomoc,protože vědí, že sami je zahubit nedokážou.Jeho rádce Whistler (Kris Kristofferson), který byl zajat upíry, a kteří ho proměnili na upíra, ale díky Blade se z toho dostal. Oba musí spojit síly s elitním týmem bojovníků "Bloodpack", kteří byly vycvičen na zabití Blade. Proto to mezi nimi hodně skřípe. Aby bylo zastaveno krveprolití, musejí být zuřiví zloduchové za každou cenu zničeni. Napětí, ohromující efekty, bojové umění a především elektrizující Wesley Snipes opět v roli z původní kultovní klasiky "Blade".
Můj názor: Tak jako první díl tak i druhý je něco, ale musím uznat, že dvojka je podle mně lepší. Nevím, možná je to tím , že bojové scény jsou více propracovanější i děj  je více obsáhly než v jedničce. Avšak někomu se to může zdát naopak :D.
Ukázka z filmu

Blade - recenze

6. srpna 2010 v 21:49 | Riky
Blade

Žánr: akční thriller
Natočen: 1998
Režie: Stephen Dorff
Obsah:  Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí. Jejichž záměrem je vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem (Stephen Dorff) a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského. Avšak není na to sám. Pomáhu mu Whistler(Kris Kristofferson) či doktorka Karen (N´Bushe Wright), která se neprávem zapletla mezi upíry .
Můj názor: Film se mi vždy hodně líbil. Měl děj, vtip a nikdy jste se  u něho nenudili. Často si ho pouštím. Hercům role seděly. Kdo neviděl rozhodně doporučuju.

Ukázka z filmu

 
 

Reklama