O nás...

Favourite pages

20. července 2011 v 23:41 | Leila
Už dlouho plánuju tenhle článek, jen jsem byla v poslední době extrémně líná a nebyla jsem schopna se dokopat k tak milému činu, jako je zveřejnění mých nejoblíbenějších blogů a stránek, kam chodím velmi pravidelně (a které prostě obdivuju nebo tak chodím velmi ráda)
Musím ale poníženě konstatovat, že většinou nekomentuji, neboť jsem tvor velice líný a většinou mě ani nenapadá, jak vhodně článek okomentovat, jelikož "jůůů supééér fotešky!" nebo "skvělý článek" nepovažuju za plnohodnotný komentář.
Jelikož je jich opravdu hodně, rozdělila jsem všechny oblíbené stránky na několik kategorií. Mám je takto utříděné i v Mozzile v oblíbených. Každopádně jsem přidala jednu rubriku "inspirace" což jsou blogy které mě inspirují a dodávají mi další sílu tvořit a tak podobně. Však to znáte.

Inspirace

  • Jessie - Tahle milá, krásná a talentovaná slečna je prostě skvělá a já ji moc obdivuju. Mohla bych ji považovat za svůj vzor? Myslím, že ano
  • cookies-with-milk - dalších z mých vzorů. Líbí se mi její styl oblékání i to jak vypadá. Navíc studuje v Brně, kam se já po maturitě míním vydat. Sice je to až za dlouho ale i tak :D
  • cup-of-style - další módní blog, který mě inspiruje a navíc i její styl se mi moc líbí
  • Agnes and Luke - ano ano stejně jako dva předchozí i ji obdivuju.

Umění

Móda

Deníčky

Psaní a Knihy

Leila se představuje

25. září 2010 v 21:49 | Leila
Od minulého profilu uběhnul rok a asi párd dní... Nevím přesně a celkem dost věcí se změnilo. Jsem člověk nestálý měnícíc rychle názory a neustále toužící po něčem jiném. Sepsala jsem si proto znovu svoji charakteristiku. Ta předchozí pořád platí, ale tuhle berte jako takovou doplňující.


Pesimisticky optimistické stvoření, které má sklony k nervovým stavům podobným hysterii ale ve skutečnosti je to kliďas, který svou leností vytáčí do nepříčetnosti nejen svou máti. Je to výtvor, který má divný pohled na umění, sama se snaží čmárat na papír a nedoporučuje se k ní přibližovat. Nedokáže rozeznat co je skutečnost a co je sen, který se jí v noci zdál, proto je většinou jak se říká, mimo a trochu se ztrácí v hovoru. Miluje ironii a sarkasmus a k její smůle jsou tyto slova ve městě, kde bydlí cizí slovo. Neradno se k ní přibližovat, a když už to uděláte, snažte se klidit z dohledu, pokud jde to ledničky, protože její šílené jídelní kreace jsou stejně praštěné jako její výkresy, pokus zkouší malovat štětcem. Je to stvoření lenivé, co nejraději ze všeho spí. Jinak nepohrdne ani knihou, miluje čokoládu, ráda píše a skládá úchylné básničky, co se ani básničkami nedají nazvat. Ráda banány, houpačky, západy slunce. Je to cosi, s velkou úchylkou na Harryho Pottera a chlapy se strništěm. Má slabost pro Siriuse Blacka a vůbec dobu Pobertů. Je hrdá na svou Housefilii a miluje Dr.house, Mentalistu, Sherlocka Holmese (Downey Jr.)a Johnyho Deppa. Kdysi to bylo malé stvoření, věčně v ústraní s mindráky se svým vzhledem a věčnými depkami kvůli nedostatku kamarádů a absence kluka. Vyrostlo to do nepříjemného, ironického, sarkastického, egoistického tvora, kterého nepotkáte (nově) bez brýlí, knížky Harryho Pottera v ruce, kloboukem na hlavě a často také se sluchátky v uších. Uniká ji pozornost do její úchylné mysli a už se ani nenamáhá o sobě prohlašovat, že ona zvrhlá není. Je, moji přátelé, je. Má sklon pojmenovávat všechno kolem sebe, takže její oťas se pyšní jménem Fénix. (minulej byl Albert). Nenávidí puťky, pomlouvačný lidi a ty co se chovaj jako dítě. Přehnaně oblíbené lidi a nemíní si přiznat, že jim celkem závidí. Je samotářka s nulovou vůlí, proto se jí také nesplní ani jeden sen co má. Nerado se to hádá a nerado to po někom něco chce a nejen proto, že s lidmi neumí mluvit. Nezkoušejte ji naštvat, protože to nikdo ještě skutečně nedokázal.

Jsem jaká jsem

27. září 2009 v 20:32 | Rikki

Mám pocit, že jsem si vybrala debilní den na to, jaká jsem, ale co ...
 
 

Reklama