Patrony osudu

Patrony osudu - Kompletní postavy

21. dubna 2010 v 20:33 | Monkey
Keira Darling
KEIRA DARLING
Věk: 20
Specializace: specializuje se na střelné zbraně
Životní sen: najít vraha svých rodičů, pomstít se
Keira je hlavní postavou celé trilogie Patrony osudu. Je od smrti svých rodičů velmi nedůvěřivá a cholerická. Nerada dává najevo své city. Věří ve spravedlnost, je čestná a spravedlivá. Za přátele, které pustí svým "štítem" by i umřela. Vyniká ve schopnosti se hned po "svém výbuchu" zklidnit. Je inteligentní a závažná rozhodnutí si důkladně promyslí. Patří k mafii Darling. Keira si nejraději dělá věci po svém. Spousta lidí si o ní myslí, že je namyšlená, protože to její obličej vždy vyzařuje. Má ráda samotu. Ráda získává informace a nesnáší, když jí lidé lžou. Tráví čas pozorování rušné ulice z klidu svého pokoje.Patrony osudu

4. dubna 2010 v 20:48 | Monkey
S Bee jsme se rozhodly napsat společnou povídku. Jelikož Diary Bloody Hope prochází rekonstrukcí a všechno domýšlím a Bee se věnuje svému projektu potřebujeme také jiné světy a odreágování. Tahle povídka a vůbec její nápad nás chytl obě a proto jsme se rozhodly jí psát společně. Snad se bude líbit :-)

Patrony osudu
Název: Patrony osudu
Autor: Monkey a Bumblebee
Žánr: Realita, mafie
Kategorie: tajemné/psychologické/akční/depresivní/realita/lehce historické
Postavy:
Upozornění:
U částí kde to bude potřeba dáme upozornění
Poznámka autora: Píšeme jí spoolu tak snad se zalíbí :-)
Děj:
Noční obloha zalitá kouřem z komínů a cigaret v ústech. Rozbité láhve s alkoholem válející se na zemi pod nohama. Třísky z rozbitých židlí praskající pod každým krokem. Patrony vylétávají z kouřících zbraní a střelci si nemohou dovolit minout cíl. Už dávno nežijí ti, kteří by měli být živí a naopak žijí ti, co měli být pod zemí. Pod maskou krásného, seriózního a luxusního města se skrývá jedno z nejhorších podsvětí. A to se teď bouří. Nastává převrat. Láska už dávno neexistuje, přátelství prohrálo nelehkou bitvu s nenávistí, i samotné city prohrály a nikdo nevěří, že kdy existovali. Základy lidstva, samotná pravda se stala pouhou iluzí a lží.
Nikdo už nikomu nevěří. Každý žije sám pro sebe a sám za sebe. Staré auta rozfoukávají prach na ulicích. Slavné mrakodrapy a architektonické skvosty dnešní doby jsou jen nereálnými nákresy inženýrů. Naopak tehdy slavné mosty, tunely či silnice se dnes už dávno plaví po řece zapomenutí. Teď se přesuneme do roku 1931, do podsvětí NewYorku, kde vše ovládá jedině organizace zvaná mafie.
>>>Chci si jí přečíst<<<


KAPITOLY: I; II; III; IV; V; VI; VII; VII; IX; X; XI; XII; XIII; XIV; XV
 
 

Reklama