Tužka

Krajina - Skica

9. června 2011 v 20:50 | Leila
Formát: A4
Doba: 15 minut
Technika: tužka
Názor: Nemůžu uvěřit, že jsem nakreslila skicu!!! Houpala jsem se v houpací síti, poslouchala muziku a kreslila jsem to, co jsem viděla... Já vím, že se to vůbec nepodobá ničemu, ale měla to být zahrada... A je to kreslené podle skutečnosti, ne podle obrázku... jsem nadšená :)
Kdyby chtěl někdo detailní popis, co je to za čmáranice, jsem ochotná poskytnout dostatečné informace :D


Cashiered

5. dubna 2011 v 15:40 | Leila
Formát: A4
Doba: cca 6 hodin
Technika: tužka 5H, 3B, 4B, 5B,
Názor: uáááá :D Ne opravdu jsem velmi spokojená se svou prací. Rikki se to taky líbí :D a přemlouvá mě že se toho mám zbavit... Tím by jí to přišlo na zeď :D Každopádně celou dobu se to kreslilo dobře, ani s náčrtem problém nebyl. Písnička u které jsem to kreslila se jmenuje - Chtěl bych tě svlíct.
To je tradice. Vždycky si pustím jednu písničky u které kreslím celý obrázek. Tentokrát tahle a furt ji žeru :D A ten obrázek taky žeru :D připadá mi, že vždycky se pohnu o kousek dál...

Mezi světy...

13. ledna 2011 v 22:26 | Leila
První kresba ze skicáku Fantasy. Asi si povšimnete, že ten chlap není trochu dokončený. Je to tím, že když jsem to kreslila, tak jsem nechala ten kousek chlapa nedokončený a slíbila si, že to druhý den dodělám. Jenomže druhý den jsem sílu na to to dodělat neměla. Připadalo mi to takhle lepší a hezčí.

Formát: A4
Doba: Cca 4 hodiny
Technika: Tužka (4B, 3B, HB)
Spokojenost: 90%

Možná bych k tomuhle obrázku dokázala napsat takový krátký příběh...

Mezi světy
Ale ten až jindy... :)

Dáma s motýlem

9. ledna 2011 v 13:29 | Leila
Moje skvělé dílo. Ve zmizelých (hihi) článkách jsem o ní párkrát mlela. Každopádně teď je tady, na papíru nakreslená a je vám k dispozici na koukání. Jsem na ni hrdá (doufám že právem) jelikož jsem na tom obrázku pokročila opravdu daleko a určitě se zlepšila. Jak moc, to nevím, jak moc je to koukatelný, to taky nevím. Ale já jsem spokojená... A vy?

Formát: A3 (tradice)
Doba: 7 hodin (odhadem)
Technika: tužka (2B, 4B, 6B, HB)
Spokojenost: 89%

Dívka

Přichází Dr. House...

14. prosince 2010 v 17:43 | Leila
... který vypadá, jakoby vylezl z koncentráku a někdo ho tam natáhl do šířky...
Tak to okomentovala má rodina :D, ale já jsem se opět v téhle kresbě posunula o něco dál a naučila jsem se pracovat s více tužkami najednou (rozumějte, vždycky jsem celý obrázek dělala jednou tužkou)
podle mě se mému milému Housevi ani trochu nepodobá...

Formát: A3
Doba: Kolem 7 hodin (odhaduju)
Technika: Tužka (4B, 6B, HB,), umělecká tuha (rudka) černá
Spokojenost: čím dál menší

Dr.House
Detaily pod perexem
 
 

Reklama